Discutii Amicale Despre Politica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fanez iar te crezi la ora de dictare?

    Comment


    • Lasa vrajeala, Tudose a fost zero cica la evaluarea lui Dragnea si Valcov.

      Guvernul lui Iohanis a fost guvernul cu zero datorii pentru tara.
      Astia de acum deja au imprumutat in 5 luni cat altii in 2-3 ani, in timpul crizei economice.
      Ori acum nu e criza, avem supercrestere economica, este?

      @Fanez iar te crezi la ora de dictare?
      Nici macar. Ii da cu copy paste din circulara pezedeului.
      La ei in partid copy paste-ul e sport national, cred ca si diplomele tutror pezedistilor sunt trase la xerox, daca le cauti prin vreo baza de date, nu le gasesti.

      Comment


      • Originally posted by bolovan View Post
        @Fanez iar te crezi la ora de dictare?
        Ai notat sau repet? Vrei sa reiau dictarea ca n-ai apucat sa scrii tot? Ai ramas in urma. Unde anume?


        Originally posted by mr.K View Post
        ...
        Astia de acum deja au imprumutat in 5 luni cat altii in 2-3 ani, in timpul crizei economice.
        Chiar ca ma faci sa
        Eu cred ca erai prin Danemarca in perioada crizei.
        Intre 2007 si 2014 ai fost "plecat in uichend".
        Last edited by Fanez; 28 June 2017, 10:18. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Nu, dar vad ca tu te descurci ok...scrii tot ce dicteaza boierul dragnea...si mai ai timp sa dai si din codita.
          Pls...stiu ca esti fan Antene...dar cand afirmi ceva...adu si un argument...altul decat: asa a spus boierul! E LEJE!!!

          Comment


          • Fane, pana acum iese ca am imprumutat cate 1 miliard de euro /LUNA.
            Daca o tinem tot asa, vom avea 48 de miliarde de euro in ani de guvernare pezedista.
            Probabil ca vom imprumuta mai mult, programul de guvernare mareste pomenile de la an la an, plus 2020 cand pomenile vor fi din abundenta, pentru a asigura un numar de voturi.

            Cica exista un joc în care trebuie să il calauzesti pe Liviu Dragnea spre libertate.
            Cred ca, daca il joc eu, ia pe viata.

            14.4 milioane de romani NU au votat pezede.
            Sper ca data viitoare sa se trezeasca toti la prima ora ca sa prinda rand la sectia de votare.
            Last edited by mr.K; 28 June 2017, 10:51. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Fane, pana acum iese ca am imprumutat cate 1 miliard de euro /LUNA.
              14.4 milioane de romani NU au votat pezede.
              De unde ai datele astea?

              Comment


              • Fanez fa o socoteala si o sa vezi ce-ti da
                @mr.K m-am jucat jocu....n-am reusit sa trec de 1000 euro...este mult prea fain sa- lvezi pe dragnea troznit de ceva

                Comment


                • @fanez: La partid v-au zis ca noi avem atatia bani, ca l-am imprumutat si pe Trump, este?

                  @bolovan: O sa caut jocul, pana nu intra asta la parnaie si se pierde interesul.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    14.4 milioane de romani NU au votat pezede.
                    Sper ca data viitoare sa se trezeasca toti la prima ora ca sa prinda rand la sectia de votare.
                    'Geaba se trezesc daca nu se si "desteapta".....

                    Eu mai uit asa la orasul meu care dupa ani si ani de administrare rosie in care toate se duc de rapa... oamenii voteaza si mai abitir aceeasi culoare paguboasa!
                    Sa fie vorba de prostie sau...masochism?

                    Comment


                    • Ambele, cred.

                      Comment


                      • Prostie, combinata cu o extrem de slaba educatie si cu un ADN traditioanl romanesc (puturosi, supusi, egoisti si in acelasi timp lingai...ca poate poate le pica si lor ceva)
                        @CeDeBe-L nu doar la tine in sat este asa...

                        Comment


                        • In Iasi, ChiriK (cum ii place lui Fane sa-i spuna ), a inceput evacuarea din locuintele sociale a tiganilor infractori, aducatori de voturi pezedeului.
                          Unii stateau chiar central. Unele imobile au trebuit demolate, dupa tigani nu se mai poate locui in ele.

                          Cu aceast demers, cred ca si-a asigurat votul mai multor romani fata de cate voturi tiganesti a pierdut.

                          Comment


                          • In Iasi, ChiriK ..., a inceput evacuarea din locuintele sociale a tiganilor infractori,
                            Nu e cam tarziu?
                            ...aducatori de voturi pezedeului.
                            Pe el nu l-au votat tot astia?

                            Comment


                            • Fane, v-au zis la partid de ce deficitul bugetar e de trei ori mai mare ca anul trecut?
                              Tot Ciolos e de vina?

                              Comment


                              • Ciolos nu e de vina cu nimic. A facut el ceva? N-a facut nimic.
                                Normal ca trebuie recuperat anul in care nu s-a facut nimic. Tragem anul asta si pentru anul trecut ca sa recuperam "gaura din buget" lasata de ciolos printre altele. Sau ne-o fi lasat ciolis vreun excedent de care n-am aflat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google