Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu am... Deci, de unde e?
    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

    Comment


    • Ehee... Daca as avea cauciucuri de iarna pe Maty parca as trage o fuga pana acolo la o bulgareala si sanius ... Si acuma e tot asa de mare zapada ?
      sigpic

      Comment


      • Unde, ma, Dani?
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • Langa Secas (SV fata de Gurahont)...

          Si mai exact bagi pe Google Maps aceste coordonate: 46.236585,22.324991
          Last edited by MAVERICK_SS; 27 December 2010, 01:18.
          sigpic

          Comment


          • pai pozele sunt facute ieri de mine
            pe acolo am umblat ieri. dar sa nu va povestesc de cate ori am impins pe masina ca era mare zapada si nu reusea sa "urce" chiar si cu cauciucuri de iarna
            si dupa cum vedeti in pozele 2 si 3 singurele urme erau ale noastre (poza 2 facuta in spatele nostru si poza 3 in fata noastra- pozele din postul de inainte).
            in poza 4 puteti vedea cat de "mare" poate parea un om fata de un "biet" brad

            in rest, credeti-ma ca pozele nu reflecta nici macar un sfert din frumusetea peisajului. nu prea poti descrie in cuvinte "bolta" facuta de crengile incarcate de zapada (vezi poze atasate acum) ... ce mai, un adevarat rai. singura problema a mea a fost ca eram cu pantofi eleganti, de piele intoarsa, care au ramas de cateva ori intepeniti in zapada, eu plecand fara ei
            cu toate ca m-am udat bine la picioare nu am avut chef sa plecam prea repede de acolo si am stat vreo 2-3 ore profitand si de faptul ca nu era frig (in limita bunului simt) ...
            Attached Files
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • in ultima poza se vede ca dincolo de locul unde am intors masina nu mai sunt nici un fel de urme
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Prima poza cu adevarat spectaculoasa.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • pacat ca nu le am asa bine cu aparatul
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Sarbatori fericite la toata lumea. Da vad ca locurile alea sunt la fel de faine si iarna. Ai fost pana la Complexul Larix, sa-i intrebi care e situatia? Au deschis iarna? Au camere incalzite? Ce preturi au? Ca arata tare tentant pe zapada.
                    Si acuma in alta ordine de idei, o sa pun si eu niste filmulete si poze de la Intalnirea Regionala Deva, de la Lacul Cincis, pentru cine e curios ( http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t27501p10.html ). Si acolo sunt niste locuri superbe, am avut noroc...nu a plouat (asa ca nimeni nu si-a taiat venele), cazarea a fost super, la fel ca si toata atmosfera. Am apucat sa ne dam si cu sania, a fost nemaipomenit. Pacat ca nu ati avut timp si dispozitie sa veniti si voi. Numai bine.
                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • in cabane au incalzire centrala. pentru revelion e inchiriat de acum 3 luni
                      preturi nu stiu, dar uite un numar de telefon: 0743664533- daniela (puteti sa ii ziceti ca ati mai fost acolo - aia la care nu apuca sa faca gogosile) ...
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Mersi. Nu pentru revelion intrebam. Ma gandeam - daca o sa mai fie asa zapada faina - la o iesire comuna candava in ianuarie intr-un weekend. Ce ziceti? Nu va tenteaza?
                        sigpic

                        Comment


                        • tentatie e, dar cu majorarile astea de lei la combustibil + dotarile de iarna care la mine lipsesc cu desavarsire, cam greu ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Stai linistit, ca si la mine lipsesc. Dar cum deabia de le anul intra in vigoare legea si cum de 20 de ani am putut circula toti fara incaltari de iarna si n-am murit, cred ca n-om muri nici de aici in colo.
                            sigpic

                            Comment


                            • de 1 Mai daca timpul permite (a se citi daca nu ploua) vreau sa merg pana la Macea la gradina botanica. Daca mai sunt si altii interesati sa ridice doua degete.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Hmmm... Poate vin si eu, dar nu e nimic sigur. Sa vad daca merg undeva de 1 mai.

                                Asa ca ma poti pune cu lista dar cu "?"
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google