Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Arad suna adunarea. Sambata si duminica 11-12 iulie 2009 excursie organizata in Apuseni. Cazare la cort, all inn. (mic dejun, pranz si cina la cantina cortului). Doritorii sa se treaca pe o lista (si cei fara corturi).
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • 1. bubu_vasile (sper sa fie totul ok)
      2.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Sambata se mai tine atunci intalnirea?

        Comment


        • Normal ca se tine.
          sigpic

          Comment


          • marius_g cand mergem la mici la ghioroc????
            ai promis ca ne duci???

            Comment


            • Pai facem o excursie pana acolo saptamana viitoare cand sunt liber si eu, sambata intru de noapte vin la intalnire dar nu pot sa stau mult,daca vreti voi sa organizam o iesire pana acolo si sa facem si o baie nici o problema.

              Comment


              • LoganClub Arad suna adunarea. Sambata si duminica 11-12 iulie 2009 excursie organizata in Apuseni. Cazare la cort, all inn. (mic dejun, pranz si cina la cantina cortului). Doritorii sa se treaca pe o lista (si cei fara corturi).

                1. bubu_vasile (sper sa fie totul ok)
                2. sorinj (daca nu ploua)
                3. ?
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • [QUOTE=sorinj;361819]LoganClub Arad suna adunarea. Sambata si duminica 11-12 iulie 2009 excursie organizata in Apuseni. Cazare la cort, all inn. (mic dejun, pranz si cina la cantina cortului). Doritorii sa se treaca pe o lista (si cei fara corturi).

                  1. bubu_vasile (sper sa fie totul ok)
                  2. sorinj (daca nu ploua)
                  3. Rouge de Feu (daca nu intervine ceva)
                  4. "Wox" (inca nu si-a facut cont) cu familia
                  sigpic

                  Comment


                  • Vad ca nu prea se inghesuie lumea.
                    Arthur ce zice meteo? Eu ce am gasit, zice ca sambata o fi ceva ploaie acolo. O sa avem timp bun sau nu? Desi nu prea te poti lua dupa prognoza meteo, ca acolo este cand soare cand ploaie.
                    Ziceti ceva.
                    sigpic

                    Comment


                    • luam o decizie vineri dupa amiaza. deci VINERI de la ora 18 urmariti toti topicul asta si in plus ne auzim la telefoane.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Voi veni si eu la sibiu binenteles daca ma ia @Alin cu el (10 TACLE)

                        Comment


                        • Originally posted by marius_g View Post
                          Voi veni si eu la sibiu binenteles daca ma ia @Alin cu el (10 TACLE)
                          Hai sa facem un ultim update cu cine vine la concret la Sibiu si in care din zile, ca sa stim cum ne intalnim acolo. Oricum pastram legatura telefonic.
                          Eu plec vineri cam pe la pranz. Mi-am rezervat o camera dubla, la o pensiune in Rasinari, cred ca destul de aproape de locatia unde sunt cazati loganistii din tara. Sambata dimineata o sa mergem la Sighisoara, unde sper sa ma intalnesc cu Arthur cu familia si duminica o sa participam la programul comun cu loganistii.
                          Last edited by Rouge de Feu; 21 July 2009, 15:09.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai din cate s-a discutat sambata trecuta lucrurile stau in felul urmator:

                            - eu, Sorin, Marius, Alin mergem duminica dimineata
                            - Arthur merge sambata din cate am inteles.

                            De restul lumii nu stiu nimic, eventual sa se treaca pe lista daca vin si in functie de cati vom fi vom stabili si cu cate masini vom merge (pana acum sunt 2 masini)

                            Lista:

                            1.Rouge de Feu - de vineri
                            2.bubu_vasile - de sambata
                            3.sorinj - duminica
                            4.ALY_N - duminica
                            5.marius_g - duminica
                            6.MAVERICK_SS - duminica

                            Daca n-am scris ceva bine rog sa se corecteze
                            sigpic

                            Comment


                            • acum am reusit si eu sa intru pe net ... pe alin cred ca nu o sa mai contati pentru ca daca e ok plecam impreuna la sighisoara sambata, unde facem jonctiunea cu doru.

                              astept oricum confirmarea lui pentru cazare.
                              restul va regrupati cumva. tineti legatura si cu becu si uratii bafta la licenta.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • I-mi pare foarte rau dar nu pot veni la sibiu duminica am ceva probleme si nu am cum sa merg.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google