Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by wizard24 View Post
    La balastiera,dar pe partea cealalta,acolo is niste locuri OK ,se poate ajunge acolo asa,cum mergeti spre parcarea noastra de la patinoar dupa ce cobori podul de la subcetate faci dreapta(acolo pe unde o iau tirurile)si chiar inainte sa ajungi sub pod este un drum in stanga ce duce peste dolma aia de acolo de sub pod,o luati pe drumul ala,treceti dolma,si face-ti dreapta pe drum o luati tot inainte,treceti pe sub ambele poduri,si ala de masini si ala de tren(rosu),mai mergeti un pic tot ianinte si o sa dati de niste locuri misto acolo sper sa fi explicat cat de cat calumea )))
    Acolo ma intalnesc cu colegii de lucru aproape in fiecare Duminica. Tragem niste chefuri de se aude pana in zona 300.

    Comment


    • sorin, cand dai pe aici vreau sa faci "un program" pentru retezat. ca sa avem timp sa discutam pe marginea lui.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Pana la Retezatul adevarat hai sa retezam un bograci/bogracs. Ca a inceput lumea sa vorbeasca prin alte topicuri:
        (@Octavian__30)
        Cum ramane cu ceaunu ala...?
        Vadca nu va agitati, parca vad ca va trageti pe cur (eu nici nu stiu daca ajung sigur, dar ma stradui cat pot).
        Din discutiile de la a 68-a s-a stabilit locatia: in gradina lu' @GabyART
        Urmeaza sa stabilim participantii si ingredientele.
        Last edited by sorinj; 31 May 2009, 20:28.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • si asta o sa fie o adevarata aventura din cate va cunosc eu
          adica ceva de genul: "eu vin", "eu nu sunt sigur", "eu daca ...". Si sambata la intalnire cand trebuie sa se decida ce si cum si sa se mearga la cumparaturi, o sa fie 3 persoane si nici aia nu o sa stie sigur daca merg

          LE: apropo' ... pana la urma stie cineva sigur cum trebuie preparat si ce ingrediente sigure se baga acolo ? Eu dupa cum v-am anuntat inca de saptamana trecuta, urmatoarele weekenduri (3-4) o sa le am ocupate. Deci cel mai probabil voi lipsi duminica. Va voi sprijini insa pana atunci si sper sa iasa bine "excursia"
          Last edited by bubu_vasile; 31 May 2009, 23:35.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Pai Doru zicea ca o sa intrebe de ingrediente...Asteptam aici lista detaliata.

            @bubu: Iar ne lasi de capul nostru? Te rog frumos sa iti faci timp sa vii macar la o degustare ca daca nu, organizez o potera si venim sa te luam pe sus.
            sigpic

            Comment


            • Eu zic ca Bubu merita tot repectul si ar trebui ca noi sa-l invitam macar o data la un gratar gata facut. Nu Bubule ?

              Comment


              • eu zic sal lasati bucatar pe bubuii dati sort si boneta
                sigpic

                Comment


                • stie el boris ceva ... pentru aduceri aminte sau pentru cei care sunt mai noi "in bransa" un link de la mine cu dedicatie si cu o urare: sa fie cel putin la fel de frumos .... http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=148

                  LAU: nu imi place mie sa iau lucrurile astea de-a gata ... la actiuni de genul asta ii faina in primul rand actiunea si mai putin finalul
                  Last edited by bubu_vasile; 1 June 2009, 22:06.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Si cum ramane pe duminica sa stiu, a-ti gasit ceaun mai mare decat al meu, eu v-am spus ca al meu este de 5 L si la atatia cati suntem iese putina mancare!!!!
                    Last edited by bubu_vasile; 4 June 2009, 09:45.

                    Comment


                    • marius: asteapta sa vezi prima data cati or sa fie ... poate ajunge si ceaunul tau
                      oricum eu nu cred ca are cineva acasa ceaun mai mare decat ala de il ai tu. Asa ca ramane varianta aia cu mancatul acasa si degustatul acolo
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Eu sper sa ma ''cuplez'' cu Maverick (daca si el doreste desigur) ca vreau sa degust ceva bere (am butoias de 5 litri, asta asa doar de ''control'' ).

                        Se face numai la ceaun sau si ceva gratare? Sau numai gratare? Sau ceaun?
                        Eu sunt de acord cu orice ))

                        Comment


                        • De acord, Tavi cu "cuplatul", nu am nimic impotriva, stabilim sambata cum ne organizam (cel mai OK ar fi sa vin eu in Gradiste la tine si de acolo vedem cu ce mergem mai departe) si/sau ne auzim la telefon.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa inteleg ca voi doi va cuplati, ca sa va duca altcineva?
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • Nu. Eu o sa fiu soferul personal (cate nu fac eu pentru voi ) a lui Tavi.

                              LE: Cine mai doreste sofer personal pentru duminica, sa zica aici pana mai e valabila oferta.
                              Last edited by MAVERICK_SS; 4 June 2009, 18:26.
                              sigpic

                              Comment


                              • maverick: nu te vad bine man ... iara o sa ajungi noaptea acasa, sau poate ramai in gradiste

                                PS si totusi duminica la ce ora ? la amiaz sau dupa masa ? sa o sun pe gaby sa ii spun
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google