Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci, am fost, ne-am prafuit (dupa cum se vede in imagini), unii au dormit, altii au mancat, iar altii au jucat fotbal ... cateva poze edificatoare ...
    Attached Files
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Interesante bucatele! Dupa cum sta in batz sa inteleg ca ati gatit si salamandra??
      @bubu_vasile, bravo pentru poze, vad ca te descurci de minune!
      P.S. Cum a iesit ceapa in folie?
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • am uitat-o acasa
        mi-am adus aminte inainte de a ajunge la Obi, dar nu m-am mai intors.
        alta data ...
        chestia aia era disperata sa se tina de bat ... ne-a aratat chiar si ghearele in cazul in care vroiam sa ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Am ajuns cu bine si eu acasa pe la 22:00 dupa ce l-am lasat pe Marius acasa la el si l-am recuperat pe Maty. Astept urmatoarea iesire. Gratarul, micii si cartofii au iesit super, mica alergatura dupa minge a picat de minune. Am avut parte si de cateva reprize bune de ploaie (se pare ca in AR nu a plouat, insa pe vale a "picurat" destul de mult).
          Last edited by MAVERICK_SS; 3 May 2009, 23:11.
          sigpic

          Comment


          • Bubu tradatorul ??????!!!!!!!! din doua motive ma lasat pe drumuri si mi-a stricat reputatia cu o poza de paparazi
            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

            Comment


            • la ce bine dormeai nu am vrut sa fiu caine sa iti dau desteptarea ... asa ca te-am lasat in grija lui maverick, cat despre poza ... a fost gandire de grup
              PS da stiu ca ai dormit, de nu ai auzit nici cand am "tras" masina langa foc si nici cand am plecat (si am si dat cu usile de numa sa "sara" praful de pe ea)
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Am avut eu grija de toata lumea, nu-i problema. La intoarcere a fost distractie mare... Cine zice ca loganistii nu-s oameni de gasca ar trebui batut bine
                sigpic

                Comment


                • ma tot intrebam aseara cand o sa ajungi acasa, ca te-ai plimbat si prin arad destul
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Lasa, ca am ajuns cu bine. Macar am testat ca lumea resoftarea la masina lui Marius si in conditii urbane. BTW, are acceleratia cam tare Logan-ul, sa fi vazut ce drag-uri in treapta 1 si 2 am tras cu Maty in primele 5 minute pana m-am reobisnuit cu acceleratia foarte moale a Matizului.
                    sigpic

                    Comment


                    • Si eu i-am spus acelasi lucru cand i-am condus masina, ca mi se pare cam tare pedala de acceleratie. Poate are calush sub ea si nu stie de el...
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Nu stiu ce sa zic, recomand sa o bibilim sambata poate reusim sa o facem mai moale
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu ce sa mai zic,ziua de azi a fost foarte grea pentru mine si spaghetele de la popota nu le-am putut manca, 4l apa minerala am consumat a fost o zi foarte lunga .
                          Dar ziua de ieri a fost super adica excursia .
                          Multumesc @Maveric pentru, rabdarea ce ai avut-o cu mine asta e, sper ca mai iesim si altadata.
                          Last edited by bubu_vasile; 4 May 2009, 22:20.

                          Comment


                          • Si eu zic acelasi lucru despre acceleratia lui marius.

                            Comment


                            • @Sorine pacat ca nu ai venit si tu cu noi .
                              Gratare de minune ,micii la fel atmosfera numai zik.
                              Totul a fost ca pe ceas.
                              Altadata o s-o facem si mai lata.

                              Comment


                              • se poate si mai lata ??? poate mai lunga
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google