Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    eu vin dar nu am bicicleta doar daca ma imprumuta sorin cu o bicicleta iar cu transportul , sper sa ma duca cineva si pe mine , daca nu eu o sa plec de dimineata cu bicicleta cam de pe la ora 07.00 sa ajung o data cu voi la locul stabilit in prealabil
    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

    Comment


    • #92
      Pai cine merge... se vede mai sus.
      Despre ora eu zic sa fie pe la 14-14:30 plecarea (pentru cine nu lucreaza) sau mai discutam, in functie de cei care muncesc. Din punctul meu de vedere se poate si mai repede... cred ca ma pot invoi.

      Daca mai vrei o lista, hai sa o inep inca o data:

      1.sorinj
      2.becudani
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • #93
        1.sorinj
        2.becudani
        3. bubu

        sper sa ma ajute cineva la "revizie" bicicleta.
        eu am aflat ca nu lucrez deci si pentru mine ora 14 e ok. in schimb nu as vrea sa mergem prea tarziu ca sambata am cumparaturi de facut si drumuri la tara. plus agitatie ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #94
          Pentru mine e OK la orice ora vineri, sunt in vacanta .

          Ce anume trebuie ajutat la revizie, Bubu? Ca maine eu am timp de mesterit... mai spre dupa-amiaza deoarece dimineata cred ca ma duc la Finante cu niste declaratii, sa nu o pun pe mama pe drumuri.


          1. sorinj
          2. becudani
          3. bubu
          4. MAVERICKu
          sigpic

          Comment


          • #95
            becu: vii ori cu mine ori cu sorin. o sa vorbim azi despre asta. nu te lasam noi la greu

            mavericku': e vorba de umflat roti (si nu am pompa), de uns pe unde e necesar (si nu am cu ce), chestii din astea ...
            o sa fie cam greu sa ma ajuti pentru ca tu stai in vlaicu si eu in micalaca si ajung acasa doar pe la 6 jumate
            nu stiu cum, dar sper sa ma descurc ... apropo' ... ce faci maine dimineata ? ai ceva program ? (dimineata insemnand de la ora 11 )
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #96
              Imi pare rau dar eu vineri merg pana la tara dupa produse de paste si nu pot sa vin in nici un caz, cu intalnirea noastra de sambata cum ramane ne vom intalni sau lasam pe luni?

              Comment


              • #97
                sambata ramane intalnirea "normala" de la patinoar. eu voi fi plecat, dar are cine sa vina.

                in urma unor discutii telefonie s-a stabilit ora de plecare: 14.00 din locatia: parcare magazin OBI (langa REAL).
                Pana acum s-au anuntat ca vin bubu, sorin, maverick si becudani.
                In caz ca mai sunt si alti doritori sa sune la unul dintre noi sau sa vina cel tarziu la 13.45 in parcarea de la OBI.
                Last edited by bubu_vasile; 16 April 2009, 13:59. Reason: Automerged Doublepost
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #98
                  Si eu sunt liber, dar din pacate nu pot veni, deoarece ziua am de rezolvat o groaza de probleme si dupa-amiaza vineri de obicei am GO. Pacat
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Din motive de vreme nefavorabila excursia se amana pentru o data ulterioara.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Data ulterioara... se apropie!

                      Mai sunt doritori de cicloturism?
                      Propuneri (in caz de timp favorabil):
                      -sambata dimineata cu plecare pe la 10:00 si revenire pe la 14:30 ca sa ajungem si la oficiala de la patinoar
                      -duminica pe la 11:00
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Da, eu sunt amator. Prefer sambata de la 10
                        sigpic

                        Comment


                        • pe Cladova ? s-ar putea ca pentru mine asta sa fie o problema. dar mai vorbim.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Eventual putem face o iesire loco. Sorin zicea saptamana trecuta ceva de un traseu prin padure care mie mi se pare destul de interesant.
                            sigpic

                            Comment


                            • ... dar pentru unii e prea lung! Putem discuta de un traseu local, dar eu spun ca scopul topicului de fata e sa concretizam drumetia pe valea Cladovei. Nu e obligatoriu saptamana asta... mai sunt si alte saptamani, de abia a inceput sezonul cald.

                              Poate totusi se va razgandi @bubu_vasile. (inca nu ii cunoastem motivatia - dar daca e una serioasa atunci se mai poate amana).
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • nu e foarte serioasa motivatia, dar ... e de ordin financiar. Am un gol imens in rezervor si in buzunare. Si pana dupa 3-4 Mai nici o sansa de revenire.

                                asta e momentan. nu mi-e rusine sa o recunosc. se mai intampla. stiu ca nu sunt multi km pana acolo, dar in situatia actuala conteaza chiar si 10 km.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google