Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
    Pai din cate s-a discutat sambata trecuta lucrurile stau in felul urmator:

    - eu, Sorin, Marius, Alin mergem duminica dimineata
    - Arthur merge sambata din cate am inteles.

    De restul lumii nu stiu nimic, eventual sa se treaca pe lista daca vin si in functie de cati vom fi vom stabili si cu cate masini vom merge (pana acum sunt 2 masini)

    Lista:

    1.Rouge de Feu - de vineri
    2.bubu_vasile - de sambata
    3.sorinj - duminica
    4.ALY_N - duminica
    5.marius_g - duminica
    6.MAVERICK_SS - duminica

    Daca n-am scris ceva bine rog sa se corecteze

    Tavi vi si tu?
    Ca pe lista cu intalnirea de la Sibiu, apari si tu.

    " LC ARAD
    1. bubu_vasile + familia
    2. sorinj
    3. ALY_N + maverick
    4. Rouge de feu
    5. Octavian "


    Cu cine vi? Si de cand?
    sigpic

    Comment


    • Din cate am vazut pe forumul So*****ia, Tavi merge la intalnirea lor automobilistica, intalnire care nu scrie unde se tine (secretosi sunt ) asa ca nu cred sa mai participe si la nationala noastra.

      Rog o confirmare/infirmare din partea lui Tavi daca se poate.
      sigpic

      Comment


      • Mama, da' la cat de pregatiti merge, ma indoiesc sa vina si la intalnirea nationala LC.

        Comment


        • faine ... se cam lasa blonda aia pe tine sorine ... incep sa imi pun intrebari ca prea e evident
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Eu cred ca e bruneta...

            Pentru poze de la Sibiu, apelati cu incredere aici.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • @bubu: Replica ta mergea de minune in topicul de vorbe

              @Sorin: No offence, facem si noi vorbe pe aici
              sigpic

              Comment


              • acuma nah sorin ... tu stii mai bine ca era langa tine
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Stie @Sorin unde sa se plaseze la poze......... , va cunosteati de mult Sorine?
                  Vezi cum te risti tu Sorine!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • si cum ramane cu iesirea in Retezat ? sorin, vino te rog cu o propunere de traseu, ora de plecare si haideti sa ne organizam putin ca prea suntem dezorganizati in ultima vreme. v-am cam lasat de capul vostru si a-ti prins obiceiuri proaste
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Eu 2 weekenduri zic pas... dar dupa aia nu mai scapati. Vremea in Retezat si in Padis se anunta buna pana la sfarsitul lui octombrie.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • pai si ce are asta cu traseul ? pune propunerile de traseu pe aici ca sa vedem si noi ce si cum si sa mai vorbim pana atunci.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Un traseu nu foarte dificil, cam 230 cu masina pana la Rau de Mori (drum perfect), vreo 27 km pana la Acumularea Gura Apei (drum bun), cam 18 pana la Gura Bucurei (cale batuta), si de acolo pe jos cca. 10-11 km (impreuna dus-intors) din care jumatate in usoara urcare.

                          P.S. Ultimele doua doar pentru pofta, au fost facutre din partea cealalta a traseului prezent.
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Si se sta sambata si duminica? Sau se pleaca sambata dimineata si seara inapoi la Arad?
                            sigpic

                            Comment


                            • in principiu se pleaca duminica dimineata si se face retur duminica seara.
                              oricum plecarea se face devreme pentru ca drumul e lung.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google