Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De acord cu bubu. Recomand, ca in cazul in care o facem mai lunga, sa ne inchiriem un sofer deoarece eu o sa zic pas. Ce, numa' voi sa va distrati si eu numa' lichide fara alcool sa beau ?
    sigpic

    Comment



    • lasa ca pana atunci o sa revii la sentimente mai bune
      nu cred ca isi lasa marius masina remapata pe mana mea ... o sa scoata si el consum ... blana
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • OFF-TOPIC: Lasa, ca la intoarcere am talpalit-o si eu un pic pana pe la 140 sa vad cum merge .
        sigpic

        Comment


        • Data viitoare care va fi cat de curand eu ma angajez sofer pe masina mea pt. cei care vor sa se distreze si sponsorizez lichidele si carnoasele.
          Oricum eu m-am facut parere de trupa noastra care am fost peste tot si vom fi in continuare.
          Data viitoare o sa iesim cu sotiile eu voi fi sofer pt. maveriksi altii .
          Binenteles daca vrea @Bubu sa-mi conduca masina nu ma supar!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • am cam somat pe aceasta sectiune ia mai ganditiva la o viitoare iesire cu d-ale gurii ,mici bere si alte chesti , biciclete si alte mijloace de locomotie
            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

            Comment


            • Pai am putea face o iesire loco cu bicicletele, sa parcurgem macar o parte din traseul amintit de Sorin mai demult...
              sigpic

              Comment


              • Pai hai sa fecem o iesire undeva la un mic s-au gratar ,ce ziceti pe duminica viitoare?

                Comment


                • la mine pas cu iesitul la gratare ca am toate duminicile ocupate pentru vreo 4-5 saptamani. si sincer nu prea mai am chef de praful ala de la cladova si nici de prin alte parti. daca am gasi un loc cu verdeata adevarata si nexam praf ar fi super ... altfel nu cred
                  despre plimbari cu bicicleta ar fi ok in limita unui anumit timp de plimbare.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Haideti sa incercam o iesire pe Malul Muresului.Ar fi cateva locuri frumoase asa cu verdeata cum zice bubu

                    Comment


                    • Trece vara vine iarna!!!!!!!!!
                      @Bubule sunt locuri mai fain ca si la cladova pe aici prin micalaca.
                      Binenteles pe malul muresului.

                      Comment


                      • acuma nici chiar asa ... sa te pui in spatele blocului sa faci gratare ...
                        oricum dupa cum am spus, am majoritatea weekendurilor din mai si iunie ocupate, asa ca nu o sa fiu prezent. Iar la sfarsitul lui iunie / inceputul lui iulie sper sa reusim sa ne mobilizam pentru un retezat.

                        LE: de fapt stiu eu un loc super pentru gratare, dar trebuie sa obtinem acordul si bunavointa proprietar(ei)ului
                        Last edited by bubu_vasile; 29 May 2009, 12:59.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • @Bubu nici chiar asa in spatele blocului am eu locurile mele ,eu ziceam ca pe mal la mures.
                          De exemplu la balastiera am un prieten care are casuta.
                          Carne pt. gratar mai am ceva prin congelator asa ca ce mai trebuie paine suc si pasta de mici,aste nu sunt o avere .

                          Comment


                          • Ori la balastiera,ori mai incoace.Sunt destule locuri.

                            Comment


                            • La balastiera,dar pe partea cealalta,acolo is niste locuri OK ,se poate ajunge acolo asa,cum mergeti spre parcarea noastra de la patinoar dupa ce cobori podul de la subcetate faci dreapta(acolo pe unde o iau tirurile)si chiar inainte sa ajungi sub pod este un drum in stanga ce duce peste dolma aia de acolo de sub pod,o luati pe drumul ala,treceti dolma,si face-ti dreapta pe drum o luati tot inainte,treceti pe sub ambele poduri,si ala de masini si ala de tren(rosu),mai mergeti un pic tot ianinte si o sa dati de niste locuri misto acolo sper sa fi explicat cat de cat calumea )))
                              sigpic

                              Comment


                              • da ce stii tu locurile astea ascunse)
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google