Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam asta se va intampla in Arad la noi in parcare in 4 Mai punteti sa veniti si voi macar sa vedeti daca nu sa participati !
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Salut baieti, si sarbatori fericite la toata lumea. nu mai sunt la curent cu noutatile. cand e urmatoarea intalnire? Se tine astazi ceva ?
      sigpic

      Comment


      • Cu ocazia Sarbatorilor de Paste urez tuturor membrilor LoganClub Arad si nu numai, un Paste Fericit si toate cele bune.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Rouge de Feu View Post
          Salut baieti, si sarbatori fericite la toata lumea. nu mai sunt la curent cu noutatile. cand e urmatoarea intalnire? Se tine astazi ceva ?
          cu Ocazia sarbatorilor este pauza de intalniri.
          sigpic

          Comment


          • Particip eu cu mp3 ul stok

            ne vedem acolo in principiu
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Va salut pe toti de la Herculane
              sigpic

              Comment


              • @bubu: Atunci treci maine pe la patinoar sa cascam gura ?? Ca incerc si eu sa chiulesc de la lucru si sa trec pe acolo... Eventual sa stabilim o ora la care ne intalnim acolo.
                sigpic

                Comment


                • Maverick: chestiunea aia era in 4 mai parca. e ceva eveniment si azi si nu stiu eu ? Daca da sunati-ma careva. poate mergem. daca nu, ne vedem la intalnire
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • @bubu: Scuze, my bad, se pare ca sunt in avans cu data si am crezut ca e azi... Nu am vrut sa te induc in eroare. Eu oricum m-am dus pana acolo, si am vazut ca incep sa se monteze niste corturi chiar unde ne adunam noi, corturi in care vor fi masinile, asa ca va trebui sa ne mutam eventual in cealalta parte saptamana asta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stie careva cum sa dea jos scula asta de mp3 de pe masina ?
                      dau o bere daca o scoate intreaga si functionala
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Nu stiti ce a facut Evolution la curse?

                        Comment


                        • Nu stim inca ... il asteptam sa vina cu impresii si eventual poze
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Tot locul 3
                            sigpic

                            Comment


                            • Grupa urmatoare pana la cati cp merge ?
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Evol ... hai ma ca nu'i dracu atat de rau ....
                                ai plecat de aici cu ideea ca, colegul tau are masina mai "rezolvata" si ca sigur castiga. Asta inseamna ca de fapt ai fost pe 2 si ca te-a intrecut doar unul. Pai asta nu e chiar atat de rau.
                                Oricum felicitari.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google