Circulatia Din Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu cauciucurile nu faci mare rahat PE ZAPADA.


    Care are curaj sa intre la mine pe strada?
    sigpic

    Comment


    • la voi nui nimic sa vezi zapada de 2m la mine pe drum intra masina 3/4 an zapada

      Comment


      • iamagi.. faci mare rahat cu ele. incearca si apoi da-ti cu parerea. m-au scos din zapada pana la praguri lejer.

        bravo Marius_BR inca un loganist echipat corespunzator

        Comment


        • Eu am "calarit" tot orasul si nu am ramas impotmolit si cu exceptia fagaselor nici macar nu am derapat. . Si am fost si vineri seara la Carfur si sambata dimineata la spitalul judetean. Dar nu prea sunt locuri de parcare .
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Ho, ho,ho, arata bine sa le vezi pe cele din judet

            Comment


            • Asa suntem noi invatati sa ne vaicarim. Drumuri usoare tuturor!
              MiNnRuZ

              Comment


              • cand a inceput prima zapada am resetat computerul de bord si acum, dupa 3 zile de mers prin zapada am ajuns la 18% consum mediu. Mai rentabil cred ca e cu taxiul pe vremea asta.

                Comment


                • )))))))) cum 18 % ???? nu-mi vine ssa cred

                  Comment


                  • sustin superioritatea cauciucurilor de iarna fata de lanturi pe orice fel de teren chiar si uscat, se stie faptul ca la temp mai mici de 7 grade eficienta la franare a cauciucurilor de iarna este mai mare decat a celor de vara, in plus invit pe oricine sa intre cu lanturi unde intru eu cu cauciucuri, sau mai bine zis sa iasa, ca sa nu mai pomenesc de eficienta la franare + stabilitate in curbe la viteza mai mare

                    si apropo "iamagi" te invit la mine pe strada unde vecinii mei cu simt gospodaresc si avant revolutionar au golit curtile de zapada si au umplut strada
                    Last edited by nikul; 21 December 2009, 16:09. Reason: Automerged Doublepost
                    BR-23-NYK

                    Comment


                    • Originally posted by florentinn View Post
                      cand a inceput prima zapada am resetat computerul de bord si acum, dupa 3 zile de mers prin zapada am ajuns la 18% consum mediu. Mai rentabil cred ca e cu taxiul pe vremea asta.
                      Ai mers numai in treapta I?

                      Aveti idee cum se circula in judet? Maine seara plec pe traseul Buzau-Braila-Tecuci si as vrea sa stiu la ce sa ma astept.
                      Multumesc anticipat.

                      Comment


                      • ovidiu.st
                        ai traseul bun e asfalt pana la granita dintre buzau si braila
                        in braila ii jale nu s-a dat zapada bine si e afanata de atatea frecusuri de masini daca n-ai cauciucuri de iarna ii cam greu la noi dor sa mai bage lama in seara asta dar pe varianta ii bine s-a deschis si drumul braila sendreni tecuci dar nu stiu cat de dezapezit e acolo ca am inteles in seara asta de la un sofer de tir( pe care l-am ajutat de am luat motorina ca nu mai avea la tir ca venisera la incarcat la laminorul langa mine unde stau) ca ar mai fi probleme pe partea tecuciului mai intreaba in zona galati ca poate ei stiu mai bine.
                        Last edited by Cristi_LCD; 22 December 2009, 09:02.

                        Comment


                        • Multumesc mult!.

                          Comment


                          • odata cu reintorcerea ierni a paralizat si traficul e dezastru in oras debea se circula

                            Comment


                            • Se circula prost tare la Braila

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google