Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    exact...dar eu ma retrag la garaj...mi-a montat Gabi actuatorul..e super...dar vreau sa imi pun azi si un amortizor...sa se dechida de tot singur.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #92
      Asa mumus...Sa dai detalii dupa.Gabi ti-a facut din telecomanda deschiderea sau doar din buton in interior? La cat te-a dus?

      Comment


      • #93
        buton din interior... nu am avut timp sa caut amortizor inca, am legat cateva spire la arc...nu il las sa se ridice total ca socul in tambur e prea brutal.Se ridica vreo 10 cm
        am pus si consola aia de ph2 (de la bricheta)

        Ps : La Multi Ani STRESULE
        Last edited by mumus; 5 September 2009, 19:38.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #94
          LA MULTI ANI !!!!! Liviu

          ps. Te asteptam cu seminte si suc....
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #95
            LA MULTI ANI PT IERI!!!!!LIVIU

            ps. Te asteptam cu cateva blonde si un coniac.........
            sigpic

            Comment


            • #96
              va multumesc frumos dragi colegi pentru urari, din pacate azi nu pot ajunge la intalnire ca merg la o nunta aici in brasov dar promit ca vin cu seminte si suc la intalnirea de sapt viit, miercuri sau joi, cand o fi. nu va las necinstiti
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #97
                Originally posted by bogidan21 View Post
                Asa mumus...Sa dai detalii dupa.Gabi ti-a facut din telecomanda deschiderea sau doar din buton in interior? La cat te-a dus?
                Este facuta cu buton interior.Se poate face si pe cheie dar momentan nu am module facute dar am sa le fac in maxim o saptamana.
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • #98
                  LA MULTI ANI Stresule. Sa traiesti sa ai parte de o viata buna si tunning de cea mai buna calitate.
                  Gabibv - Asteptam cu interes modulele de deschidere a portbagajului din cheie. Si poate chiar si telescoape pt portbagaj... Sa ne comunici si niste preturi pe produs + manopera. Sanatate
                  Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                  Comment


                  • #99
                    Cand vor fi modulele gata am sa pun si preturile cu tot cu manopera.
                    sigpic
                    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                    Comment


                    • un modul vreau si eu...ca nu mai imi place sa deschid cu cheia

                      Sebita hehe...detectivul din mine a descoperit [urlhttp://www.loganclub.ro/forum/b_74_nyt_masina_mea_iubita-t13746p4.html]asta[/url]
                      este cea ce banuiesc eu ?

                      adica Asta

                      post nr 63
                      Last edited by mumus; 6 September 2009, 21:25. Reason: Automerged Doublepost
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Mumus sa iti iei un releu de 12V de 10 amperi sau maxim de 30 amperi.Si sa iti iei 6 metri de cablu litat(multifilar) 1 metru de tub termocontractabil si 5 papuci auto ca sa iti fac avariile ca la mine....vezi ca toate le gasesti la mikado pe calea bucuresti colt cu uranus...Si le tii in masina si cand ne mai vedem le facem repede.

                        Comment


                        • mersi mult de tot...dar m-am tot gandit....si zic pas.
                          Sunt situatii cand nu as vrea totusi sa mi se aprinda avariile mereu la mersul inapoi.
                          Iti multumesc mult oricum ptr amabilitate si spirit civic. Poate altadata oricum.
                          Inca o data iti multumesc oricum.

                          ce fac baietii?

                          ce fac baietii ?
                          Last edited by mumus; 7 September 2009, 20:14. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Bogdane ..o sa fac eu chestia cu mansalierul...cand ne vedem
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Sebi ai facut schimb de jante sau doar le-ai vandut? Ca ma gandesc ca la asta se refera Mumus. Oricum te sun azi sa aflu noutatile.
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • ar trebui intr-o zi sa ne intalnim fara masini ca sa si dupa aia sa
                                Ce zice-ti?
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google