Traficul brasovean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    sunt unii care nu mai pot invata nimic...merg ca boii...nu stiu care bou le-a dat permisul...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #62
      se pare ca pana la urma cineva din conducerea brasovului a stat prea mult la coada pe calea bucuresti si s-a gandit ca ar fi bine sa puna un semafor pe 15 noiembrie... si se circula mai bine acum... sper.
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • #63
        eu azi cand am trecut nu mai era coada aia lunga pe calea bucuresti, in schimb am observat semaforul pe rosu prea tarziu, noroc ca s-a facut verde cand mai aveam 10 m pana la el .
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #64
          au trecut altii pe rosu stai linistit... eu am oprit si claxoane ce am auzit in spate nu ai vrea sa sti
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • #65
            pfff au pus semafor pe kogalniceanu la noul sens sau mi s-a parut?

            Comment


            • #66
              au pus...si inca monteaza la ele. acuma de pe calea bucuresti ajungi mai repede pe toamnei, dar tot se face coada de masini...
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #67
                problema e ca am trecut de 2 ori pe rosu) si am crezut ca mi se parE) deaia intrebam)

                Comment


                • #68
                  asa, lauda-te...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #69
                    doar pentru benzile care merg pe zizinului e semaforul... la dreapta e intermitent si indicator de pietoni... e mai bine acum...
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • #70
                      am vazut, ca dupa ce au pus semafor s-au gandit ca e degeaba si l-au pus pe intermitent... astia inca se gandesc cum sa fluidizeze traficul in zona.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #71
                        acum am fost atent la trafic am inteles ideea cu semafoarele cand merg spre zizin trebuie sa fiu ff atent...dar parca acum se circula cat de cat ok...

                        Comment


                        • #72
                          Poate sa-mi spuna cineva cum se circula pe DJ103B, Sacele-Carpinis si apoi pe DJ112D, Carpinis-Prejmer-Lunca Calnicului?

                          Multumesc.
                          [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                          Comment


                          • #73
                            eu unu iti recomand sa vii pe centura sacele, centura brasovului spre bacau apoi mergi spre prejmer, drumu e foarte bun, ai portiuni si cu 2 benzi pe sens
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • #74
                              Multumesc de recomandare dar trebuie sa las niste chestii in Carpinis, respectiv Prejmer. De asta am intrebat.
                              [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                              Comment


                              • #75
                                sincer sa fiu nu stiu, nu am fost niciodata pe acolo
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google