Traficul brasovean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda..pacat ...ai lovito destul de bine..mama lui de mos...acuma sa ai stai pe masina si meseriasi sa o faca bine si sa inlouiesti tot ce se poate nu sa repare..si sa stai pe meseriasi sa o ceruiasca imediat ce o repara si sa nu stea masina afara..cel mai important...asta in timpul lucrarii.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Mosu a iesit mai rau. are motorul praf pe partea cu dîstributia. tre sa schimbe toata dreapta fata,aripa spate,indreptat stilp.
      eu pe partea stinga.
      95% din piese se schimba.
      Last edited by boly76; 13 March 2013, 16:51.
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • nasol :| bine ca n-a fost mai rau...
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • al dracu traficu asta brasovean, acum 2 zile in fata la mine la servici, TOT UN MOS, beat, a uitat sa se mai opreasca la trecerea de pietoni si l-a impins pe unu oprit la trecere, megane 1 al lui mosu vs opel tigra, aia din tigra aveau cioburi din luneta infipte in ceafa, mosu era doar ametit de la airbag knd a bubuit, l-a impins pe ala cu tigra dupa trecere...sa-i retesteze in plm de chiori, si cioru de bunicamiu si-a reinoit permisu, eu in locul lui il predam ), la 70 de ani ce dracu sa mai vezi? (a luat o caruta in cur in plina zi )))))) )

          Comment


          • am vazut ca se monteaza niste stalpi cu camere la iesirile din brasov...care stie ptr ce sunt?
            sigpic

            Comment


            • rovignetele ...
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • eu nu mai am rovinieta de aproape un an..
                sigpic

                Comment


                • VEDETI CA SUNT SI FUNCTIONALE ACELE CAMERE..si sunt si ptr. RADAR ..deci ATENTIE LA ELE !!!...SUNTEM INFORMATI DE CEI CARE AU MONTAT ACELE CAMERE ...Ptr.rovignieta sunt legate direct la baza de date a celor de la CNADR..si radar.direct la sursa Politiei Romane cu Centru la Sibiu si Mai nou Brasov...deci amenzile vor veni de la Bucuresti si/sau Sibiu..Brasov.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • pacat de masina, sper sa o repare aia bine...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • am descoperit ca si mersul pe jos este o activitate creativa ..........................mai ales in domeniul religios
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • Ce "bafta" ai......
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • din ciclul cum mai parcheaza romanii
                          Attached Files
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • la lidl in codlea e dezastru cum se parcheaza... asa ca nu te mai mira boly

                            Comment


                            • am zis ca o sa fac un mic album si il postez pe site
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • sa fie oare aceeasi parcare?
                                Attached Files
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google