Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by skorpionking View Post
    azi,la intratre in Cristian,un BMW facut praf in fata,a intrat pe contrasens intr-un copac,poze nu am putut face
    Tipu cu bmw-ul stiu ca e unu din Honterus un copil de cls a11a care luni are inmormantarea...

    Comment


    • #17
      azi,pe la 17,30 accident in fata Petrom din Triaj
      Attached Files

      sigpic

      Comment


      • #18
        in urma cu 50 min pe calea bucuresti colt cu jepilor. a trecut femeia pe la nepietoni si cand sa urce pe scuar s-a impiedicat si a cazut pe spate. taxiul a atins-o usor doar cu farul din dreapta dar femeia s-a lovit la cap.
        Attached Files
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #19
          aline poate calea bucuresti colt cu jupiter, in nici un caz jepilor.

          opelul iesea din petrom de la triaj si vroia sa mearga spre harman..nu s-a asigurat si a intrat ala in el. opelul era adus de dincolo avea numere rosi , nici macar nu a apucat sa il inmatriculeze. In seara asta am vazut masina, este la un garaj in harman. Arata destul de rau pe partea stanga.
          Last edited by alex125; 1 November 2011, 20:19.

          Comment


          • #20
            jupiter, scuze
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #21
              >>>

              M-am speriat RMJ-ule ... pe Jepilor stau eu si e total in alta zona ... nasol ... trebuie sa ai grija si de Bizoni din trafic cat si de gaselele care nu agreaza zebrele ) ... o adevarata aventura sa fii sofer )
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • #22
                astazi pe serpentine la intrare in predeal a intrat cu viteza in curba
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #23
                  cred ca se uita la cracii 'prietenasii'...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #24
                    fetita a patit ceva?un pic de consiliere?

                    azi a mai fost unu pe Harmanului....un BMW cu un Transporter in intersectia cu centura
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • #25
                      >>>

                      ieri dupamasa (orele 17.45) trecerea de pietoni din giratoria magica Zizinului-Calea Bucuresti. poate ati trecut voi pe acolo si aveti mai multe informatii.... eu din autocaru de munca am vazut doar un Megane rosu trosnit pe toata laterala dreapta, in mijlocu treceri de pietoni (chiar pe squar), un echipaj de rutiere si un Smurd ... cu ceva suc de rosii pe jos.
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • #26
                        azi dimineata pe la 02 30 in intersectia calea bucuresti cu zorilor s-au iubit doi. un bmw seria 5 si un golf 3. bmw-ul venea de pe uranus , nu a acordat prioritate si l-a plesnit golful in partea din spate

                        Comment


                        • #27
                          pai na alex cei cu bmw au legia lor) cum s-a intamplat si in bucuresti...cu baiatul de bani gata...care se credea in Need for Speed...ei cred ca au masinii puternice si sunt invincibil si puternici...

                          Comment


                          • #28
                            grav accident de circulatie aseara in jurul orei 18 la iesire din ghimbav spre codlea. 2 persoane au murit. mai multe detalii pe link-ul urmator:

                            Tragedia s-a produs joi seara, în jurul orei 18.00, pe DN1, la ieşirea din Ghimbav spre Codlea. Un autoturism care a vrut să întoarcă în locul special amenajat la ieşirea din Ghimbav a fost izbit în plin de un alt autoturism care circula regulamentar...


                            accident mai putin grav in urma cu putin timp pe 15 noiembrie in fata la for sale, un megane hatch a intrat intr-un smart fortwo (sau ce cotet o fi ala). smurdul a plecat cu cineva la spital, dar cand am ajuns eu in zona persoana era deja in masina. cert e ca nu era pieton, accidentul petrecandu-se pe banda 2.
                            Attached Files
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #29
                              >>>>

                              @RMJ .... accidentul de ieri a avut loc la ora 16.40 (la 17.00 cand am plecat de la munca 3 ambulante SMURD se indreptau in directia Ghimbav-Codlea la respectivu accident). era clar ca era ceva grav si nu aflasem nimic. multumim de detalii.

                              o zi faina si weekend placut
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • #30
                                accident pe L.C.Babes la ora 15.00 intre o mazda din 1995 si un opel astra (masina de taxi) avariate amandoua, plus ca baietii nu prea se inteleg...cica amandoi au dreptate...:d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google