Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    inca unul de seara...

    Originally posted by costinbv
    in racadau, zona intersectiei cu dobrogeanu, un polo (Cred ca avea viteza destul de mare) a fost lovit de un g4 care nu i-a dat prioritate, poloul a sarit bordura, scarile scarii blocului si s-a oprit in usa de la intrare...nu au fost victime, dar poloul e muci...
    Attached Files
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #62
      aline, nu stiu cum vezi tu atatea:P esti bun de reporter:P

      Comment


      • #63
        cele 2 nu le-am vazut live, le culeg si eu de pe unde apuc )
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #64
          poi si asta-i tot munca de reporter......
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • #65
            Mai aline vezi ca au nevoie cei de la tv holding de reporteri,serios vorbesc
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • #66
              eu doar am copiat informatia din alta parte... un reporter trebuie sa faca munca de teren si sa aibe surse care sa il anunte )... plus studii la jurnalistica.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #67
                Eu consider ca aceste accidente se petrec deoarece lumea nu are banii necesari achizitionarii cauciucurilor de iarna......daca aveau cauciucuri de iarna nu faceau accidente
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • #68
                  cand nu acorzi prioritate ce vina au cauciucurile?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #69
                    N-are treaba prioritatea cu cauciucurile.......din cauza cauciucurilor nu a putut acorda prioritate
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • #70
                      sau a vazut ca celalalt avea si o fi vrut sa-l pagubeasca?
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • #71
                        inca o stire de seara...

                        accident usor in urma cu 10 minute la trecerea de pietoni din fata de la covrigaria GIGI de la teatru dramatic. un golf 4 a lovit usor o femeie. politiaiul de peste drum care are punctul de lucru in loganul parcat mereu aiurea, abia dupa 3 minute de fluierat si tipat dupa el s-a facut ca aude, dupa care se plangea ca nu are alcool test ... oricum femeia a refuzat ingrijiri medicale si pe baza unei declaratii din partea ei nu s-au continuat cercetarile.

                        poze nu aveam la ce sa fac, femeia ridicandu-se imediat dupa impact...
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #72
                          accident brasov

                          Autoturismele au fost avariate, astăzi, în jurul orei 14.00, din vina unor şoferi care au vrut să schimbe direcţia de mers încălcând linia continuă.

                          Un şofer care se îndrepta înspre Gemenii a vrut să efectueze un viraj la stânga, încălcând linia continuă, pentru a ajunge pe o străduţă lăturalnică.

                          Nu a mai apucat, fiindcă maşina pe care o conducea a fost lovită din spate de un alt autoturism, care la rândul lui, a fost tamponat de maşina care se afla în spate. Cele trei autoturisme au fost uşor avariate.

                          După câteva minute, la câţiva metri distanţă, a avut loc o altă tamponare, în care au fost implicate două autoturisme, după ce ambii şoferi au vrut să schimbe direcţia de mers, încălcând linia continuă.

                          Din cauza incidentelor, traficul pe B-dul Saturn s-a desfăşurat cu dificultate.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            accident aseara intre un autoturism peugeot si un pieton care a trecut pe langa trecerea de pietoni. la volan un mosulica. pietonul a fost acrosat cu coltul staga fata, singurele dauna ale masinii fiind niste zgarietul pe spoiler, chiar pe colt. cand am ajuns eu pietonul era deja in salvare, dar nu cred ca era nimic prea grav.
                            Attached Files
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #74
                              accident in fata panda mania...la 22.10 un passat a fost lovit sau a lovit nu stiu exact.....
                              Attached Files

                              Comment


                              • #75
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google