Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    urmatoarea etapa e exersarea manevrei si cu spatele dupa care cred ca lectia e incheiata

    sigpic

    Comment


    • #92
      Probabil e unul din seria "permise luate pe ochi dulci sau numerar" ) oricum poate se creaza niste legaturi logice in buba aia dintre umeri )))))

      Comment


      • #93
        Pe acest topic punem doar poze/link-uri etc ale accidentelor petrecute in brasov.

        vedeti ca sunteti un pic offtopic baieti data viitoare nu iert pe nimeni

        aveti discuti generale folositi thredu
        ala cu ned 4 sped ... sigpic

        Comment


        • #94
          aseara pe la ora 21 in capat la kogalniceanu in curba cu camera de comert, un coleg de la constanta cu un logan alb cu lambo doors nu a mai luat curba si a intrat in trotoar spre pasaj, nu am vazut cat de tare era lovit ca era masina de politie in fata.
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • #95
            loganul rosu? sau cel alb?
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • #96
              a scris alb...
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #97
                Scuze,acum am vazut,daca nu ma insel are MCS la numar ,am crezut ca era Mihai APV-ul,dar el pare un tip mai ponderat la volan

                Pacat,a fost cineva ranit?
                Last edited by matheo66c; 15 January 2012, 16:49.
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • #98
                  am trecut si eu aseara pe acolo, si am vazut loganul alb, nu cred ca era nimeni ranit, si din cate am vazut era avariat doar partea stanga, acum nu stiu exact daca e ceva grav sau nu

                  Comment


                  • #99
                    accident prin zona semaforului de la patria la ora 16.30, un passat model 89, un logan si un mercedes e-klass model 2007...nu au existat victime, decat cea mai avariata masina era mercedesul care a intrat in fundul loganului, mercedesul avea avariat tot botul....

                    Comment


                    • Masina proasta...Trebuia sa ramana intreaga

                      Comment


                      • costa de 20 de ori mai mult decat un logan si se face la fel de praf

                        Comment


                        • in fata la Spitalul Judetean,azi dimineata pe la 7:45 era un accident,era si politia,probabil a schimbat careva banda fara sa se asigure

                          sigpic

                          Comment


                          • azi in jurul orelor 20 un politist a lovit un pieton pe trecere la gara
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • ooo da. caz musamalizat scrie pe el.

                              acolo stau ei la panda ca sa ii prinda pe aia care nu acorda prioritate la trecere.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • pe la ora 20 accident pe dn73 in dreptul la Losan un autobuz,un camion,un vw jetta,si inca vreo 2 masini erau tamponate

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google