Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    iti dai seama, sa vezi la tv ce o sa mai dezbata pe acest subiect... gumele de iarna nu stiu sa acorde prioritate asa ca degeaba ai sau nu, daca nu sti regulile de circulatie.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #47
      eu nu stiu ce va tot stresati atata cu gumele de iarna,cine vrea isi pune si cine nu nu si gata,eu unul m-am salvat de cateva ori cu gumele de iarna asa ca sunt pro

      sigpic

      Comment


      • #48
        pe mine nu m-au salvat niciotata, ptr ca conduc preventiv...in schimb mi-au usurat viata si au scurtat timpul de deplasare. Cine isi permite, merita, cine nare bani...merge cu alea de vara.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #49
          corect mumus , sunt gume care iti usureaza viata:P

          Comment


          • #50
            nu stiu cum a reusit sa o parcheze acolo, dar cred ca a vrut sa intre pe straduta laturalnica si a uitat sa mai si franeze si a ajuns cu bolidu' pe ditai placa de beton (cred ca sunt canale de retea pe acolo).
            Attached Files
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #51
              >>>

              Domnu 24 AGA si cu inca un BMW de CV, alaltaieri faceau plecari cu scartait de roti si liniute de la semafor de la Ciucas .... se pare ca ulcioru nu sa dus de multe ori la apa ))) ... uni o mai si merita
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • #52
                Dimineata la ora 5 un jeep ce venea dinspre darste spre carrefour nu a vazut sensul giratoriu de la selgraso si l-a abordat in plin... a sarit peste si a aterizat pe sensul opus de mers, dupa parapet (inspre Detcathlon). Masina era praf. Din pacate nu am avut cum sa fac poze la ora aia, poate a aparut ceva prin presa.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #53
                  chiar azi ma miram cum dracu a lovit cineva parapetu acolo...nu vazusem ca giratoriu e distrus...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #54
                    pai din ate am vazut, in momentul impactului masina si-a luat zborul, deci probabil sensul giratoriu nu are prea multe probleme, si probabil nu e vizibil.

                    cica a mai fost un accident pe poiana de dimineata, vreo 3 masini implicate, una dintre ele ajungand in sant...
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #55
                      noutati :

                      Originally posted by kdyalex
                      Astazi pe podul de la triaj un accident intre Autobuzu nr1 si un autoturism parca!
                      Autobuzu era pe diagonala pe cele 2 benzi de pe contrasens.Pe la ora 16.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #56
                        accident pe saturn in zona ardealu, in urma cu 15 minute am trecut pe acolo. un albea a intrat in gardul de lemn de pe spatiul verde de pe marginea drumului, pe partea cu lidl. cred ca albea venea pe prima banda, iar pe a doua, cum ai posibilitatea sa faci stanga spre stefan cel mare, cel de pe banda 2 care avea in fata o masina ce facea la stanga, a vrut sa treaca pe banda 1 si nu s-a asigurat, iar cel cu albea s-a urcat pe trotuar in loc sa intre il ala care i-a taiat calea (un golf 3 breack rosu). airbag-uri sarite la albea, dar nu se vedeau persoane ranite. inca nu ajunsese nici politia si nici salvarea (daca a fost chemata).

                        poze n-am ca ma grabeam si era cam aglomerat oricum. poate are cineva care era pieton prin zona.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #57
                          ce culoare era albea?

                          Comment


                          • #58
                            albea...un albastru mai deschis parca. asemanator cu albastru glaciar de pe logan.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #59
                              Intre Zarnesti si Rasnov, soferul cisternei nu a vazut trenul din cauza cetii si rezultatul se vede din poze
                              Attached Files
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • #60
                                pfoaaaaaa naspa rau a iesit. parca a fost ceva si la stiri....
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google