Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nicosian - bezme are vreo 3 daune la activ... daca nu ma insel. Asa ca....
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • >>>

      Loganu meu a trecut prin 2 accidente grave si 4 tamponari usoare cu dauna pana intro mie de lei .... cumulat mai cumparam un logan .... noroc cu asigurarile. Pe langa astea mai sunt trecut printrun accident grav cu o masina de servici. ... asta e cu noi ghinionistii ...


      Toate cele bune
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • "Eu sunt cel mai meserias!
        - Ba eu sunt cel mai meserias!
        - Nu! Eu!
        - Ba eu!"
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Exact)))))
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • eh.. eu te cred... dar cand faci praf 3 masini, si mai ai alte mici daune gen, baie de ulei, caine la care dauna a fost de 13000 lei, o punte, o bara, o parte dreapta a masinii completa... )) sper ca e doar atat e destul de mult... dar ma pot lauda ca in ultimul an nu am nici macar o zgarietura !
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Originally posted by Nicosianu View Post
              Loganu meu a trecut prin 2 accidente grave si 4 tamponari usoare cu dauna pana intro mie de lei .... cumulat mai cumparam un logan .... noroc cu asigurarile. Pe langa astea mai sunt trecut printrun accident grav cu o masina de servici. ... asta e cu noi ghinionistii ...


              Toate cele bune
              Asta nu e ghinion e neatentie!!!

              Deja cand zici ca ai avut 7 accidentari mai grave sau mai putin grave, devine destul de clar ca abilitatea ta de sofat nu e prea mare. Daca ai avut 7 tamponari din spate, esti cel mai ghinionist om de care am auzit, dar daca nu e asha inseamna ca nu esti atent nici tu.....

              Daca ar fi sa merg regulamentar, si sa nu tin cont de cei care se baga fortat si nu cedeaza trecerea(pentru ca am prioritate) sau daca nu esti atent la cei din lateral care nu mentin banda pe directia de mers, nu reusesti sa mergi de la obor la victoriei fara sa ai 3 tamponari. Chiar daca nu ai fost de vina, nu inseamna ca nu se puteau evita incidentele.....


              Bft in continuare si asfalt uscat si liber.

              Comment


              • cand zici teribilism si viteza excesiva o sa-ti dai seama ) dar lucrurile au intrat in normal
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Originally posted by bezmeticu View Post
                  eh.. eu te cred... dar cand faci praf 3 masini, si mai ai alte mici daune gen, baie de ulei, caine la care dauna a fost de 13000 lei, o punte, o bara, o parte dreapta a masinii completa... )) sper ca e doar atat e destul de mult... dar ma pot lauda ca in ultimul an nu am nici macar o zgarietura !
                  Cat dai pe casco? Iti mai face vreo companie asigurare casco?

                  Comment


                  • Eu unu nu consider ca un accident este un motiv de lauda!Parerea mea!

                    Comment


                    • Bezme...usor ca-ti faci rani in piept

                      Am reparat si bara
                      Attached Files
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • ))) nu este tocmai de aceea nu vreau sa ma depaseasca nimeni, caci nu vreau sa treceti prin ce-am trecut eu, le aduc aminte poate se mai cumintesc!

                        mai sunt cateva firme, vreo 4500 lei pe an!
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Originally posted by bezmeticu View Post
                          ))) nu este tocmai de aceea nu vreau sa ma depaseasca nimeni, caci nu vreau sa treceti prin ce-am trecut eu, le aduc aminte poate se mai cumintesc!

                          mai sunt cateva firme, vreo 4500 lei pe an!
                          Aproape 400 ron pe luna(375 mai exact).....Mi se pare cam costisitor, dar consider ca merita, mai ales daca esti nevoit sa il folosesti de 6 ori pe an....isi merita banii.

                          Ce pot sa zic....La mai putine!!!

                          Comment


                          • salut colegi as vrea sa intreb pe cei care ati mai facut pe casco reparatii azi am fost la casco sami faca dosar sami schimbe bara pe fata cauza am lovit un caine dar nu sa spart bara ci doar un pic zgariata si nu a vrut ala de la constatare si mia scris revopsire in dosarul de dauna da propietarul nu a semnat inca dosarul sa se dea drumu la reparatii intrebarea mea este daca ma duc peste 2-3 zile si ma duc cu bara sparta sami deschida alt dosar poate sa comenteze ala ceva am caasco la alianz tiriac

                            Comment


                            • pai sparta in alt eveniment nu ? aici deja ti-au facut poze ...

                              daca se mai intampla o data asta e...

                              PS: crezi ca o bara noua e mai buna ca asta ? mai rea poate ...
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • pai da asa mam gandit sa deschid dosar cu alt eveniment vad io ce declar ca sa intamplat si sami dea bara noua ca ar fi deja a2a revopsire si se vad urme dea tin mult asa sa o schimbe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google