Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ca radiatorul nu are nimic. Urat, imi pare rau si pentru tine si pentru catel...

    Comment


    • Destul de nasol , daca nu ai casco
      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

      Comment


      • ce pot sa spun... cred ca bietul catel era si el inghetat rau de a facut asa dauna!

        Comment


        • parinte creca ai pacatuit de te-a batut asa rau. stii vorba aia Dumnezeu nu da cu paru ... la tine da cu caini in fata masinii...sa-mi spui cu ce te pot ajuta
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • Scuze ca ma bag si eu peste voi

            scuze ca ma bag si eu peste voi dar cam asa arata masina mea dupa primul accident suferit acuma ~2 ani si ultima poza este cum arata acuma..o seara buna tuturor
            Attached Files
            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
            sigpic

            Comment


            • wow da cum sa intamplat de a ajuns asa
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • am evitat tot persoane aflate pe mijlocul soselii intro curba am derapat le'am lovit pe urma am luat cu cap de pod dala nesimtit de 1m intaltime si pe urma un gard..
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • Chiar ai avut o adevarata peripetie. Fereasca Dumnezeu de asa ceva.

                  Comment


                  • da.. dar aia e ce se faci..nu doresc nici la dusmani mei sa treaca prin ce am trecut eu si inca trec..
                    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                    sigpic

                    Comment


                    • si eu am lovit un catel prin vara...dar din fericire pt mine a fost doar infundat proiectorul,mi au sarit clemele alea.care le am luat cu 6 lei buc. :d
                      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                      Comment


                      • ai scapat ieftin ) mie mia iesit un caine dupa o strada si a intrat in usa din dreapta de a infundato si asta anu trecut in decembrie
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • era si ger, imi arata o temp exterioara de -28 grade, deci bara fata era inghetata si d-aia s-a spart asa bucati.
                          Last edited by popavlm; 2 February 2012, 20:38.
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • Salutare la toata lumea. Pozele pe care le urc sunt mai vechi ale unui prieten care a tras brusc de volan sa nu se urce nu pe el si uite ce a iesit.
                            Attached Files

                            Comment


                            • te miri cum au mai scapat d-acolo.......
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • S-a intamplat pe 15.02.2012..un tip cu o duba a virat maxim stanga de pe banda 1..si cam asta a iesit..
                                Cost reparatie 4300 ron (RCA-ul lui)
                                POZE inainte si dupa reparatie.
                                Attached Files
                                Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google