"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00
Collapse
X
-
Ok,,,dă un PM la fiecare cu coordonatele GPS,,,că dacă le dai publice, vine tot clubul la tine,,,
))
Leave a comment:
-
bajeti*, daca mai aveti chef de stat si se sparge gasca, va astept pe la mine.
Sunt calare pe televizor azi.
Leave a comment:
-
in timp ce mestecati guma Turbo trebuie neaparat sa o ascultati pe fata asta care a descoperit o noua limba : https://www.youtube.com/watch?v=y9Is...ature=youtu.be
eu cred ca e reptiliana si transmite mesaje codate
Leave a comment:
-
Vitriol, IO nush de ce-ti faci tu griji: se stie ca Sherpii impart totul!
Leave a comment:
-
Pai nu stiu 'cati-as cum se vinde/cumpara produsele astea exclusiviste. Vreau de pomana, nah!
Leave a comment:
-
Cate gume are o cutie? Nu vine si la bucata? I-as da un lei pă o guma.
Leave a comment:
-
NU aduc. Se vor aduce de catre cineva care mi-a promis. Deci IO voi avea!
Nush despre voi, va descurcati!
Leave a comment:
-
Acum se gasesc cu 30/35 lei cutia pe Net si 20 prin chioscuri, daca prinzi
Leave a comment:
-
Dap. Erau 10 lei (vezi poza de mai jos), in conditiile in care o amandina era 3.5 lei la cofetarie.Originally posted by roxana22 View PostCum sa fie, mo', 10 lei O GUMA????????????????????????
Ce zic eu aici se intampla prin 1989, pentru ca am iesit de la serbarea de sfarsit de clasa a 1-a si ai mei mi-au doojdă lei si mi-am luat turbo din fata scolii.
Attached FilesLast edited by vitriol; 4 July 2014, 14:12.
Leave a comment:


Leave a comment: