"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CataFOF
    replied
    Va vorbiti voi, stie "lumea" unde stau, aveti telifoane.

    Leave a comment:


  • Ivan Marian
    replied
    Ok,,,dă un PM la fiecare cu coordonatele GPS,,,că dacă le dai publice, vine tot clubul la tine,,,))

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    bajeti*, daca mai aveti chef de stat si se sparge gasca, va astept pe la mine.
    Sunt calare pe televizor azi.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied

    geniala subtitrarea, mai ales cand o da si pe araba

    Leave a comment:


  • noacyri
    replied
    in timp ce mestecati guma Turbo trebuie neaparat sa o ascultati pe fata asta care a descoperit o noua limba : https://www.youtube.com/watch?v=y9Is...ature=youtu.be

    eu cred ca e reptiliana si transmite mesaje codate
    Last edited by noacyri; 4 July 2014, 16:26. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Vitriol, IO nush de ce-ti faci tu griji: se stie ca Sherpii impart totul!

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Originally posted by vitriol View Post
    Vreau de pomana, nah!
    Si io, si io! Ca to' rumanu', primu' la mokangeala!

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Pai nu stiu 'cati-as cum se vinde/cumpara produsele astea exclusiviste. Vreau de pomana, nah!

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Originally posted by roxana22 View Post
    Nush despre voi, va descurcati!
    ne dai si noua din ciunga ta?

    e cam 50 de bani / bucata la kioshk...scump, dom'le, scump.

    vitriol, supralicitezi si strici pEata!

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Cate gume are o cutie? Nu vine si la bucata? I-as da un lei pă o guma.

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    NU aduc. Se vor aduce de catre cineva care mi-a promis. Deci IO voi avea!

    Nush despre voi, va descurcati!

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    deci cate cutii aduci?

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Acum se gasesc cu 30/35 lei cutia pe Net si 20 prin chioscuri, daca prinzi

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Originally posted by roxana22 View Post
    Cum sa fie, mo', 10 lei O GUMA????????????????????????
    Dap. Erau 10 lei (vezi poza de mai jos), in conditiile in care o amandina era 3.5 lei la cofetarie.

    Ce zic eu aici se intampla prin 1989, pentru ca am iesit de la serbarea de sfarsit de clasa a 1-a si ai mei mi-au doojdă lei si mi-am luat turbo din fata scolii.
    Attached Files
    Last edited by vitriol; 4 July 2014, 14:12.

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Pai trebuie sa facem o repriza de "team work" ca sa gasesc

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google