"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 827sam
    replied
    Ai gasit vafe ? Sau cum, ca nu inteleg ...

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Tu sa ne spui noua, hai sa stam de vorba: ai avut o copilarie fericita?

    Ceilalti copii, se jucau cu tine? Haide ca suntem aici ca sa te ajutam!

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    Va urez sa mancati guma cu aroma vitriol h2so4
    revergoreaza esofagul, maţul gros si cel subţire

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Hmmmmmm... vrei sa raspund si sincer?!

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    vrei să-mi rămână placa pe maţ dacă e să înghit tărăşenia ?

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Sami, pentru tine, zau ca as reinventa guma SHOCK )

    Cum sa fie, mo', 10 lei O GUMA????????????????????????

    PS: dap, ramane stabilit!

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Originally posted by 827sam View Post
    că face bine la gingii
    ptr. alea poti folosi cu incredere o proteza, d-aia de o bagi noapte-n paharu' cu apa

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    bai deci ramane stabilizao, la constitutiei incepand cu orele noua

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Cat mai costa guma Turbo? Pă vremea mea era 10 lei.

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    Sa iei si d-aia dă mere, că face bine la gingii

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google