Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa pufy ca in loc de hamei si malt bem apa plata cu lamaie ca asa e mai trendy
    sigpic

    Comment


    • ...dar si lamaia sa fie Light.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Baieti trebuie sa fac inspectia periodica - daca aveti idee de un service anume si cat m-ar costa ... multumesc.

        Comment


        • in mai la dacia si m-a costat 65 de ron

          Comment


          • nu la dacia ca isi bat joc de tine. oriunde , orice itp ... te costa intre 70-80de ron si in maxim o ora te rezolva. vezi pe varianta ca-s vreo 2-3...

            sigpic

            Comment


            • Am facut ITP-ul anul trecut, in mai si m-a costat 70-80 ron (nu mai tin minte exact). Am fost la dacia 2, a durat cam 40 minute, m-a bagat mai devreme decat eram programat, eu am fost in carrefour cat a durat toata treaba, iar cand au terminat, m-au sunat, si gata. Eu am fost multumit.

              Comment


              • tot langa carrefour l-am facut si eu ...hai sa nu ne mai c#@$@ atat pe noi...daca iti ziceam ca l-am facut la tulcea ziceai ca e bine...ca l-am facut la cta e naspa dom'le... sunt zeci de pers care fac itp-ul acolo si nu s-au auzit prob...ca trateaza oamenii urat si fac lucrari de mantuiala asta e partea a 2

                Comment


                • loganu cu limbaju asta iar ti-o iei peste bot si intrebi ce am cu tine... intreabal pe andy si pe beci cum am fost eu si andy tratati la itp... fie cum ziceti voi...

                  PS. la tulcea nu fac ITP...
                  Last edited by SoNyKeL; 4 October 2010, 20:08.

                  sigpic

                  Comment


                  • pai si aici crezi ca am fost tratati altfel ? da mi s-a spus uzura la fiecare componenta.. etc..platit... si gata.... iar ca sa bati un drum de tulcea pentru un banal itp..scuze dar nu se merita deloc...sunt atatea ateliere de itp in judet...

                    Comment


                    • Cataline ai langa serviciul tau un ITP. de la Marvimex mai spre Brick si baietii de acolo sunt de treaba. am facut in iunie la ei la loganu meu si ma costat parca 75 lei si a durat exact 25 minute. acolo urmeaza sa duc si papucul de la munca dar luna viitoare.

                      Comment


                      • la TULCEA NU FAC ITP , nu am recmomandat tulcea , am recomandat orice dar orice alt ITP din constanta , nu ca la olteanu cu programari si umilinte. am facut si ma ocup de ITP de pe la 18 ani ptr masina mea , masiniile de la firma sau masina lu unchimiu. dar peste tot pe unde am avut treaba nesimtire ca la OLTEANU nu am vazut...

                        iar te bagi ca musca in lapte...

                        sigpic

                        Comment


                        • pai din ce ai redat tu mai sus...reiesea ca tu , andy si beci ati facut itp la tulcea... dupa aceea ai modificat...

                          apropo deaia se cheama topic de discutii generale..vb orice ... te rog numai abuza de functia pe care o ai...putem sa vorbim si omeneste.. nu unu in varfu scarilos si altu la baza lor


                          nu ma cert...dar urasc sa "urle " careva... putem sa ne intelegem si cu vorba buna

                          Comment


                          • loganule, si tu esti cam exagerat, te bagi in cearta aiurea

                            itp nu e chiar asa banal, multi fac itp si habar nu au ce e ala joc in caseta si merg pe drumurile publice, nu e chiar cum zici tu si la olteanu .... ma abtin ca as folosi cuvinte obscene
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • hai ca te alegi cu un warn si sterg si ultimele posturi...
                              la modificare am adaugat ca la tulcea NU se face ITP.

                              din postul meu reiese ca si eu si andy am facut itp-ul la olteanu eu am incercat si n-am reusit mi-au dat cu flit si m-au plimbat intre sediul vechi si sediul nou...


                              PS. iti iei WARN acum si mai incolo sterg mesajele.

                              sigpic

                              Comment


                              • Da ma pufy dar daca te primeau din prima la olteanu nu te mai enervai si nu mai pierdeai 1 zi intreaga sa cauti sectie ITP.....unde mai era distractia.... In ziua aia ne-am plimbat din sediu in sediu ca sa aflam ca una e inchisa ... unu e in concediu etc... si altii plangeau dupa clienti.
                                ITP faci unde vrei si iei daca vrei chiar daca ai probleme dar ideal este sa iei pe bune....
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google