Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale Craiova

    Aici discutati tot ce nu tine de intilniri. aici puteti fi off topic
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Heeelpp

    Stie cineva unde pot monta o toba de inox pe logan> ? Va rog...
    I My Honda !

    Comment


    • #3
      Incearca la baietii de la CAR ZONE !
      LoganClub Craiova

      Comment


      • #4
        Originally posted by stefi_sezione View Post
        Stie cineva unde pot monta o toba de inox pe logan> ? Va rog...
        la orice service;)
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #5
          Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

          Comment


          • #6
            Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

            Comment


            • #7
              Originally posted by TWeetY
              Este stiut faptul ca Duminica, 15 martie, la Craiova vor avea loc curse de masini.
              Loganistii se baga?

              MIOVENI

              1. TWY: TWeetY; Al!n; Varu-meu
              Nu era nevoie de un thread nou! Se poate discuta si aici...
              Last edited by Zsolt; 13 March 2009, 20:12.
              sigpic
              ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

              Comment


              • #8
                De acord...insa stiau si restu ca se poate discuta aici?

                Comment


                • #9
                  Un Paste plin de bucurii,lumina invierii sa va patrunda in case si in suflete. Paste fericit Tuturor! Hristos a inviat!-Logan Club Tulcea-
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Va salut dragi colegi!
                    Va retin atentia cu o chestiune importanta!
                    Pentru cei care vreti sa participati la NATIONALA de la Sibiu, cu cazare, va rog frumos sa va expuneti parerile vis a vis de locatia propusa de noi ! (postul 202)
                    Va multumesc mult!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #11
                      Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
                      cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #12
                        Un traseu de la Drobeta Turnu Severin (Craiova) la Mangalia, dar fara sa traversez Bucurestiul ? Poate sa ma ajute cineva cu ceva detalii?

                        Comment


                        • #13
                          sal.
                          am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                          mersi
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #14
                            PTR. CINE VREA SA PARTICIPE LA INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU INTRATI AICI SI TRECETI-VA PE LISTA DE PARTICIPARE.VA MULTUMESC.

                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #15
                              salut logan club craiova!va rog sa ma ajutati cu o locatie pentru colantare si aplicare folie auto omologata in craiova!!1multumesc aticipat!!!

                              pentru iustin: traseul este simplu..ai inceput bine; craiova. pitesti ...pentru bucuresti spui ca nu vrei sa l traversezi, desi este mai simplu si mai scurt..daca nu vrei sa l traversezi , la intrare in bucuresti intri pe centura si faci dreapta si o tii tot inainte pana iesi pe A2..apoi o tii tot drept pana la constanta, intrii in constanta si o tii tot drept pe soseaua Mangaliei, iesi spre statiuni si tot drept!!!e cam lacunara explicatia mea..revin cu mai multe informatii daca mai ai nezvoie!!!bafta!cu stima, doru
                              Last edited by dorunicola; 30 July 2009, 16:19. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google