Discutii Generale Focsani-VN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cory tu incurci lucrurile maxim(parerea mea), stikerele simple cu masina si logan club le faci repede la LARIS , emblemele alea gen sigla dacia poti sa dai comanda in alta parte ,la care stie si a mai facut aici sunt deacord.Tot atat ajung chiar mai ieftin( 1.6 ron ). Sa facem si noi oficial odata
    http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

    Comment


    • #47
      LA BUCURESTI?HMMM..... hai la cluj k poate au imprimerie si acolo.... ) Laris frateee!!!!! dureaza mai putin si nu facem atatea riduri...ne personalizam sigla "tipic focsani" si cu asta basta... fara stres fara multe intrebari fara benzina fututa aiurea pana la bucuresti...sau nu mai protestam impotriva benzinariilor??? la Laris mergem pe jos tati daca tot suntem protestatari...nu??

      Comment


      • #48
        uite mi-au terminat si mie stikerele .scuze de calitate
        Attached Files
        http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

        Comment


        • #49
          Felicitari Cezar, arata bine. Din pacate, la sandel oricum l-ai pune, tot pare stramb!
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • #50
            e misto cezar..cat te-a costat?
            k are j frate-miu un sandero si poate il bagam "la club"....

            deci se pot face stikere si mai repede dar....ce sa inteleg??? k nu se vrea sau k e lipsa de interes?
            facem toti sau e cazul sa merg sa imi fac singur?? poate va deranjez aici pe forum si e cazul sa ma inscriu la alt club...
            Last edited by Obs3dat; 19 January 2011, 11:53. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #51
              Obs3dat si asa nu ne-ai prea onorat cu prezenta pe la intalniri asa ca practic chiar nu ne deranjezi...Totusi ideal ar fi daca ai fi mai putin vehement in critici,avand in vedere ca atat timp cat tu stai comod acasa in fata calculatorului si scrii mesaje,noi stam afara(si uneori e frig al dracu`) si tot discutam una alta.

              P.S. Un sfat prietenesc...s-ar putea sa primesti "Banned" daca mai vede vreun moderator modul in care te exprimi tu in scris.
              Am speranta ca te vei alatura si tu la intalnirile LC Focsani din fiecare duminica la Kaufland...acolo poti sa iti spui ideile sau chiar nemultumirile si poate vii chiar si cu rezolvari

              Comment


              • #52
                Obs3dat, nu ne deranjezi pe forum, dar am prefera sa ne deranjezi pe la intalnirile saptamanale.
                In legatura cu stickerele, vad ca meseriasii de pe forum nu prea ne ajuta, asa ca o sa dam comanda la Laris pentru stickere LoganClub cu masinuta. Cine vrea sa se treaca pe lista la "Comenzi in grup"
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • #53
                  darius astea cu bann sunt copilarii...chiar crezi ca ma inteapa inima de asa ceva?? stai relax.... o sa incerc sa vin si la intalniri cand o sa pot face asta cu cea mai mare placere...ori in ceea ce priveste stikerele...suntem oameni mari...ne descurcam singurei fara drumuri la bucuresti...parerea mea... cat despre frigul de afara.... e iarna...sau vrei zapada la +25 de grade?? aveti cuvantul meu ca o sa va onorez cu prezenta dar cu rugamintea sa nu-mi pierd timpul degeaba, sa discutam ceva serios si totodata sa punem si in practica ce vorbim ca de stat la barfa putem sta si la cafenea fara sa ne bata vantul (ne trage "doamne fereste" curentul si ne doare maselutzele)

                  ok...s-a interesat cineva despre cam cat ar trebui sa coste stikerele cory??

                  daca aveti un model anume pt stikere si o dimensiune stabilita merg eu pana la laris sa intreb cam cat face...sa vedem si cam ce oameni avem si strangem banutii...
                  Last edited by Obs3dat; 19 January 2011, 16:13. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #54
                    au costat 2 lei buc dimensiuni 14 pe 6
                    http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                    Comment


                    • #55
                      nu stiu ce sa zic de laris, dar eu am facut la caspro scrisul de pe luneta spate si a costat fix 6 lei, plus ca e super usor de lipit.....
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Facem intrebare si la Caspro, sunt apropiate. Oricum e suma mica, deci mari diferente nu cred ca vor fi. Lista e in continuare deschisa la "comenzi in grup"
                        Zambeste, maine poate fi mai rau!

                        Comment


                        • #57
                          eu am modelul luat dew pe forum pe suport electronic si o sa fac o intrebare si la caspro si la laris... unde e mai bine (financiar)acolo mergem...

                          Comment


                          • #58
                            Fiti atenti cand lipiti stickerele pe parbriz, puneti-l pe partea dreapta, la pasager, in stanga ajunge stergatorul peste el. Azi am mai luat niste folie de transfer, deci duminica poate isi iau stickerele si ceilalti.
                            Coletul cu suportii a plecat spre noi, poate ii primim pana la sfarsitul saptamanii.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • #59
                              vand monitor lcd 17" philips folosit 2 luni 200 ron si nokia e63 300 ron
                              http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                              Comment


                              • #60
                                http://www.youtube.com/watch?v=uPz66NuI1e4 ..ce zice-ti de asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google