Discutii Generale Focsani-VN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    culori bord

    Originally posted by cory View Post
    Pune preturi sa vada si restul lumii. Cand ai timp, poate ma rezolvi si pe mine cu alarma. Mersi!
    Iti place noul meu bord ? Acele sunt rosii si restul sunt albastre, ca in poze.
    Attached Files

    Comment


    • #77
      Misto Cristi, sa vii sa vada si ochiul meu!
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • #78
        A alimentat careva la pompa automata de la Carrefour? Pretul e bun, 5,11 ron/l. Cum functioneaza, doar cu card sau merge si cu cash?
        Zambeste, maine poate fi mai rau!

        Comment


        • #79
          Originally posted by cory View Post
          A alimentat careva la pompa automata de la Carrefour? Pretul e bun, 5,11 ron/l. Cum functioneaza, doar cu card sau merge si cu cash?
          Am alimentat eu "cash" ! Nu chiar asa simplu! Daca gresesti pasii pe care ti ii da, iti da un bon pe care scrie un cod. Daca ai rupt bonul inainte de a alimenta, pierzi banii. Norocul meu a fost ca nu am rupt bonul. Trebuie sa tastezi codul a doua oara si pe urma sa urmezi instructiunile. Bafta !

          Comment


          • #80
            Am bagat si eu saptamana asta, sunt fluturasi cu instructiuni langa pompa. Unii spun ca e carburant de la Rompetrol, altii de la Lukoil. Una peste alta, pretul e bun, 5,11 ron benzina 95.
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • #81
              vand mp3 pioneer deh 4000ub 300ron neg

              Comment


              • #82
                salutari logan club focsani,am o intrebare:care a facut remapare si daca se merita investitia si daca da prin ce se modifica comportamentul masinii in afara de cai putere

                Comment


                • #83
                  Salut, DCI remapat cred ca are PeriKool, poate scrie aici ceva impresii. Din auzite, pe diesel chiar merita remaparea, se simte.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • #84
                    eu am 1.6 si se cunoaste. urca mai repede in ture, in a 5a putin mai mult cuplu, la diesel se cunoaste mai bine remaparea. eu unu sunt pentru. chiar si la consum se simte(mers normal) eu am masina de aproape 3 ani si remaparea de 2.5 si sunt foarte multumit
                    http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                    Comment


                    • #85
                      multumesc de raspunsuri dragi colegi!si unde sau la cine se face aceasta remapare?

                      Comment


                      • #86
                        O remapare profesionala, de calitate, o poti face la dealerul Dimsport din Galati sau Bacau - http://www.dimsport.ro/ro/contact-di.../retea-dealeri . Probabil sunt si prin Focsani care fac, dar eu unul nu as face la noi.
                        Zambeste, maine poate fi mai rau!

                        Comment


                        • #87
                          mersi de raspuns cory

                          Comment


                          • #88
                            Salutare tuturor!
                            Nu am stiut ca s-a facut LC Focsani )
                            Vad ca suntem cam putini :|

                            Comment


                            • #89
                              cezar poti sa imi spui unde ti-ai facut tu remaparea?sau daca stie cineva pe aici prin focsani care face treaba buna...

                              Comment


                              • #90
                                eu am facut la dealerul dimsport din galati. mi-a convenit k la benzinare este 150 ron si cox te asteptam la urmatoarea intalnire sa fim mai multi. suntem in jur de 8-9 dar 5-6 consecventi
                                http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google