Discutii Generale Focsani-VN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • danutzzz2002 cat ma ajunge sa pun folie pe geamurile din fata?

    Comment


    • Originally posted by danutzzz2002 View Post
      cox daca vrei sa stai de vb cu oameni seriosi vino la car media center..e tot acelasi domeniu ca easyshop.si la unele produse avem preuri un pic mai bune..si pentru folie pe fata iti fac si o mica reducere..ca doar esti membru LCF ..
      Daca-mi dai si detaliile pe privat unde se afla, cu mare drag

      Comment


      • buna ziua lume. am si io o problema cu un cd-player care ma cam scoate din starea mea naturala de calmitate, are slot usb si slot pentru memory card sd si la ambele imi citeste k am bagat usb sau card (dupa caz) iar dupa asta imi scrie error-12... are cineva idee ce inseamna error 12? am incercar usb-ul la altcineva si canta de mama focului fara nici un fel de probleme sau erori (tot pe un cd-player auto) plyerul meu e un "dk dcr 4000' cu cititul cd mp3 nu am nici o problema si se aude super misto tocmai din cauza asta si incerc sa il fac... am cautat si cu google dar gasesc "post-uri' doar in limba germana si nu pricep nimic..daca ma poate ajuta cineva...

        Comment


        • Originally posted by Obs3dat View Post
          buna ziua lume. am si io o problema cu un cd-player care ma cam scoate din starea mea naturala de calmitate, are slot usb si slot pentru memory card sd si la ambele imi citeste k am bagat usb sau card (dupa caz) iar dupa asta imi scrie error-12... are cineva idee ce inseamna error 12? am incercar usb-ul la altcineva si canta de mama focului fara nici un fel de probleme sau erori (tot pe un cd-player auto) plyerul meu e un "dk dcr 4000' cu cititul cd mp3 nu am nici o problema si se aude super misto tocmai din cauza asta si incerc sa il fac... am cautat si cu google dar gasesc "post-uri' doar in limba germana si nu pricep nimic..daca ma poate ajuta cineva...
          Daca acel card era Nokia ,Lg etc poate din cauza asta nu-l citea....

          Comment


          • cred ca e o chinezarie ieftina si a picat ceva prin el.sau are vreo mufa care nu face contact cum trebuie..daca are buton de reset incearca sa ii dai un reset poate o ia..tii apasat cam 10-15 secunde pe el..

            Comment


            • Are buton de reset dar nici cu "reset" nu are nici un sentiment... Cardul e kingston dar nu vad ce relevanta are firma cardului din moment ce canta pe alte dispozitive auto gen dvd player sau orice alt cd-player cu slot pentru prea stimatul card...
              Am impresia ca s-a stricat ceva in el si imi trebuie un ciocan bun ca sa il repar permanent... Ii trag doua trei ciocane si nu mai are nici o problema garantat

              Si ca sa ii raspund si lui danutzzzzz nu e chinezesc... Dk e o firma germana a nu se confnda cu pey ing sau alte firme, aviz consumatorilor de "sony explode" din bazar de la vitan sau din "europa" la baietii cu ochii mititei.... Infinity, dls, dk, magnat,grownd zero etc nu au avut nici odata scris pe ele celebrul citat "made in china"

              Oricum multam fain pentru sfaturi

              Si cox sa stii ca are dreptate danutzzz la carmedia chiar sunt baieti seriosi si de treaba nota 10 pentru car media.....daca fac si reduceri pentru lcf cu atat mai bine
              Last edited by Obs3dat; 8 May 2011, 13:07. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Pe asta ati vazut-o? http://www.loganclub.ro/forum/region..._3-t34431.html
                Pare interesant, ce ziceti, se baga careva?
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • Chiar toata lumea a dat bir cu fugitii ? :-??

                  Comment


                  • Vedeti ca se face o intalnire intr-un super peisaj, pe Transalpina. Of, daca as fi acasa!
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • Originally posted by Obs3dat View Post
                      Are buton de reset dar nici cu "reset" nu are nici un sentiment... Cardul e kingston dar nu vad ce relevanta are firma cardului din moment ce canta pe alte dispozitive auto gen dvd player sau orice alt cd-player cu slot pentru prea stimatul card...
                      Am impresia ca s-a stricat ceva in el si imi trebuie un ciocan bun ca sa il repar permanent... Ii trag doua trei ciocane si nu mai are nici o problema garantat

                      Si ca sa ii raspund si lui danutzzzzz nu e chinezesc... Dk e o firma germana a nu se confnda cu pey ing sau alte firme, aviz consumatorilor de "sony explode" din bazar de la vitan sau din "europa" la baietii cu ochii mititei.... Infinity, dls, dk, magnat,grownd zero etc nu au avut nici odata scris pe ele celebrul citat "made in china"

                      Oricum multam fain pentru sfaturi

                      Si cox sa stii ca are dreptate danutzzz la carmedia chiar sunt baieti seriosi si de treaba nota 10 pentru car media.....daca fac si reduceri pentru lcf cu atat mai bine

                      Salut. Si eu am patit asa cu cititul de pe usb si a fost de la faptul ca aveam stick-ul formatat NTFS cu calculatorul. Vezi daca e asa si formateaza-l FAT 32 si nu cred ca vei mai avea probleme. Deasemenea, incearca sa pui melodiile gramada, direct pe stick, nu in foldere, si vezi sa nu se strecoare si alte tipuri de fisiere printre mp3-uri. Am inteles ca fac o scanare atunci cand introduci stick-ul si daca dau peste vreun format de fisier nerecunoscut, dau eroare. Sper sa te ajute. Numai bine!

                      Pacat ca nu-s in tara ca as veni si eu la intalniri!

                      Comment


                      • e ceva stricat la el...nuj exact ce e ars la portul usb ca am fost cu el la "meserias" oricum nu merita stresul...

                        si apropo de resoftare la loganuri nu stiu ce sa zic..eu am resoftat-o si nu e avion, nu va asteptati sa zboare ca nu are forma necesara, nu se prea cunoaste mare diferenta sau cel putin nu cat ma asteptam eu,e ceva putere dar nu e ceva deosebit asta la softul de 15% (cel mai mare care il pot baga la easy shop) in mare ...da!.. ai ceva putere la demaraje, si in depasiri se simte ceva acolo,dar nu va asteptai sa fiti uimiti ca sa nu fiti dezamagiti nu e de liniuta softul, necesita mai mult decat un soft ca sa se simta ceva la un logan
                        Last edited by Obs3dat; 28 July 2011, 14:42. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • CE mai fac vrancenii mei?

                          Comment


                          • consuma benzina.tureaza motoarele....de astea tineresti.

                            Comment


                            • Originally posted by neculita View Post
                              consuma benzina.tureaza motoarele....de astea tineresti.
                              E bun ca au ce si cu ce ...

                              Comment


                              • Asa putini vranceni sunt pe aici?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google