Discutii Generale Focsani-VN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Stie cineva daca se gaseste la noi in oras folie speciala pentru faruri/triple?

    Comment


    • #92
      sunt care aduc
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

      Comment


      • #93
        Originally posted by cezar_baja View Post
        sunt care aduc
        La noi in judet,unde?

        Comment


        • #94
          la easyshop
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

          Comment


          • #95
            ai fost tu si aveau folie pt triple?

            Comment


            • #96
              bai fratilor e asa greu sa va urcati curu in masina sa va duceti sa intrebati? au folie geamuri au folie carbon trebuie sa aiba si de asta ca asa e trendu acum vad, dak nu cred ca aduc , cu asta se ocupa doar nu?
              http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

              Comment


              • #97
                Originally posted by cezar_baja View Post
                bai fratilor e asa greu sa va urcati curu in masina sa va duceti sa intrebati? au folie geamuri au folie carbon trebuie sa aiba si de asta ca asa e trendu acum vad, dak nu cred ca aduc , cu asta se ocupa doar nu?
                Nu inteleg de ce sari asa eu am pus o intrebare , imi cer scuze pentru deranj, la easyshop nu ma duc ca sunt neseriosi, vorbesc cu ei cat ma costa o folie pe geamurile din fata imi zic 100 ron a doua zi cand ma duc cu masina 150 ron, n-am nevoie de produsele lor...

                Comment


                • #98
                  poate ptr forumisti e pretul de 100ron ceilalti (restul) 150ron ca se practica in romania sau ca a doua zi erai imbracat mai bine

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by DENISAOANA View Post
                    poate ptr forumisti e pretul de 100ron ceilalti (restul) 150ron ca se practica in romania sau ca a doua zi erai imbracat mai bine
                    Posibil, nu stiam ca au treaba si cu LC )

                    Comment


                    • salut dragi colegi.............cam lipsesc..........am la nemotivate......
                      easyshop nu are nici o treaba cu lc. din cate stiu eu, 100lei fata e mai peste tot si la carmedia tot 100lei fata, dar e lumar.
                      denisa sa stii ca nu am nici o remapare dar incepand de azi am :p
                      cat parerea personala de ramapari: se merita....
                      sigpic

                      Comment


                      • unde ai facut sau la cine?

                        eu am luat legatura cu cineva din barlad(nr, tel. pe dimsport) are drumuri destul de dese la bucuresti deci i se poate da intalnire
                        Last edited by logan 05 SGB; 29 April 2011, 16:28. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by PeriKool View Post
                          salut dragi colegi.............cam lipsesc..........am la nemotivate......
                          easyshop nu are nici o treaba cu lc. din cate stiu eu, 100lei fata e mai peste tot si la carmedia tot 100lei fata, dar e lumar.
                          denisa sa stii ca nu am nici o remapare dar incepand de azi am :p
                          cat parerea personala de ramapari: se merita....
                          Salut! Am citit ca ti-ai facut remapare si ca merita. Stii care fac si pe benzina ? La ce pret? Ma intereaza sa fac si eu la loganul meu. Mersi si astept un raspuns cat mai repede!

                          Comment


                          • Cristi, sfatul meu e sa nu te grabesti. Ia legatura cu cei de la Dimsport si fa-o ca lumea. Ei iti pastreaza si mapa cu setarile pe care le ai acum, iar in caz de probleme, iti pun inapoi mapa originala. Un amator iti poate pune setari dupa ureche, care pot face mai mult rau decat bine.
                            Si a doua chestie, remaparea se face in primul rand pentru ceva putere in plus, nu pentru a scadea consumul. E posibila si o usoara scadere de consum, daca mergi normal si nu fortezi, dar nu te astepta la minuni gen 1 l/100 mai putin. Citeste topicul lui Doc si gasesti multe informatii utile.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • daca esti maniac de liniute atunci se merita daca nu mai bine cheltuie banii la c...e

                              Comment


                              • cox daca vrei sa stai de vb cu oameni seriosi vino la car media center..e tot acelasi domeniu ca easyshop.si la unele produse avem preuri un pic mai bune..si pentru folie pe fata iti fac si o mica reducere..ca doar esti membru LCF ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google