Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merci EUROMARKET (IS 10 LNC ) merci si tie MORARIU_ALEX si multumesc la toti baietii de intetii dar astemt masina sa vina ca de altfel ma oftic si mai tare cand va vad pe voi .Pana atunci abia astept sa mai vad ce ati facut la intalniri . Nu e departe PODU-ROS de intalnirile Loganistilor dar ma amarasc si mai tare !!! MERCI INCA O DATA!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Va salut pe toti baieti!Primul meu post pe forumul asta,pana sa ma intalnesc cu voi nu-l frecventam.Vine si azi NLK-ul la intalnire.Parca a propus data trecuta cineva sa mergem la Vali,la Targu S-a stabilit ceva sau hotaram la fata locului?Eventual,azi am putea merge la Ciric, la "ciuperca" pe apa.S-ar putea sa bata ceva vant,ca frig nu e.Oricum,se poate intra si inauntru,in local.

      Comment


      • buna am si eu o intrebare pot sa vin la intalnire pana la urma astept un raspun cat mai repede

        Comment


        • Da de ce sa nu poti veni raducule ?
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • bine atunci ne vedem la palat la 14

            Comment


            • salutare si mii de scuze ca nu am aparut azi...dar nu am fost in iasi ...am inteles de la ionut_lnc...ca au fost membrii noi...ceea ce ma bucura foarte tare
              cu ocazii asta le urez noilor membrii "bine ati venit " printre noi


              la prima intalnire am fost 7....pe masura ce timpul trece ne adunam tot mai multi...adica se intampla exact ceea ce ne-am propus...iar lucrul de care ma bucur si mai tare e ca s-au legat deja ceva prietenii

              p.s :astept poze de azi
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Originally posted by iooon_cug View Post
                salutare si mii de scuze ca nu am aparut azi...dar nu am fost in iasi ...am inteles de la ionut_lnc...ca au fost membrii noi...ceea ce ma bucura foarte tare
                cu ocazii asta le urez noilor membrii "bine ati venit " printre noi


                la prima intalnire am fost 7....pe masura ce timpul trece ne adunam tot mai multi...adica se intampla exact ceea ce ne-am propus...iar lucrul de care ma bucur si mai tare e ca s-au legat deja ceva prietenii

                p.s :astept poze de azi
                postez maine cateva poze!
                ca aici unde sunt nu mere netu' cum trebe!

                Comment


                • Salut
                  Am o intrebare, nu vreti sa va faceti stickere cu loganclub? Ca sa va distingeti in trafic?
                  ) eu va pot ajuta. Ma gasiti la marius_dorofti@yahoo.com
                  Bafta

                  Comment


                  • multumim marius, dar cel putin o parte din membrii au stikere

                    Comment


                    • Povestiti bai unul ce ati facut ieri, ca mor de curiozitate... a trebuit sa plec la gratar cu tot familionul prieteni mele...a fost super ok, dar gandul tot la voi imi era

                      Ce spuneti sa incercam sa punem sambata intalnirilea de-acum ? ca vine caldura si o sa fie din ce in ce mai greu sa venim la intalnire duminica cu tot izul de mici si bere...asta pentru cine are sotie/prietena cu permis, ca eu tot ma chinui sa o conving si tot se incapataneaza
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • MArfa... ..
                        imi pare rau ca nu am reusit sa ii cunosc pe cei noi...dar data viitoare sigur se va intampla...

                        Alex...din partea mea...poate sa fie sambata...dar nu stiu...daca toata lumea e libera......cel mai bine e sa vorbim la urmtoarea intalnire sa vedem ce zice lumea...
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Apropo, in afara de stickere pot sa fac si multe alte chestii ce tin de decupaje de autocolant

                          Comment


                          • Logan 1.4 Mpi

                            Marfa baieti vad ca ne mai adunam ...........faza cu sambata este foarte bine sa o discutam ca vine caldura si duminicile vor fi ocupate.........
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Nici eu nu am nimic impotriva sa ne vedem sambata. Sambata, duminica, nu conteaza atata timp cat ne adunam si zicem prezent la intalniri. Am trecut si duminica asta prin Iasi pe la 10, 10 si ceva si m-am speriat cand am vazut ce era in fata la Palat. Oricum pana la urma s-a dovedit destul de incapatoare parcarea si am zis ca decat sa astept sa se faca 14:00 mai bine plec la Tg Frumos sa "eliberez o parcare" pt ca intelesesem ca erau destule sanse sa faceti o coloana pana la mine. Dar cum nu au intrat zilele-n sac, o sa ramana pe o alta data.
                              I don't drive fast...I fly low !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google