Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nicosianu View Post
    La Kronstadt sunt spectacole medievale la Cetate din 2 in 2 saptamani .... eu urlu la voi de nu stiu cand sa ne vedem la cetate dar voi nu si nu )) oricum e buna ideea si propun intalnirea la fagaras .... s-ar putea sa ajung si eu daca ma intorc de la bucuresti in timp util.

    Have fun
    Cateva imagini de la ultimul Turnir din Cetatea Kronstadt
    Attached Files
    sigpic
    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

    Comment


    • ia uite ce poze faine are gabi si nu ne zice nimic...deci mai asteptam gabita..poze..si un semn de viata personal..
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • >>>

        Sa traiesti domnu Gabi ... multumim de poze si te asteptam printre noi.
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • maine cand ajung la intanlire nu vreu sa aud urmatoarele:
          cand?,cum?,de ce? sau alte intamplari la ceea ce veti vedea la masina mea...
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • sa inteleg ca ai patiti un mic accident?
            la ce ora e intalnirea?

            Comment


            • poze de miercuri!

              scuze de intaziere. cateva poze de miercuri....
              apropo, v-am zis k am schimbat bara?!
              Attached Files

              Comment


              • intanlirea in principiu este la 18;30 sub tampa..
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • No feciori...cum o fost intalnirea la Ghimbav?...daca mai vreti mai facem ..
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • a fost o intanlire de vis....in mijlocul strazii cu ligheanu de floricele cu bere cu suc..cu cafea..ce mai... de vis..!!!
                    la mai multe
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • auzi sau dus pana si la Sebi acasa....deci nu e un om rau mah...il iubim cu totii si stim ca el ne descurca de fiecare data!!

                      Comment


                      • eu stiam ca intalnirea are loc sub tampa. eram pe la 6:30 acolo. am parcat langa colegul cu masina de IS si am dat 2 ture de alee si am stat in parculet in spate la olimpic pana pe la 8 si putin si nu am intalnit pe nimeni.

                        Comment


                        • domni organizator!!!!!!...lamuriti oameni !! eu unul imi cer scuze si sincer mi-e rusine ca voi (noi membrii) ati venit si noi nu..sorrryyyyy!!!!
                          alexa85 ..daca vrei sa vii sigur se gaseste loc la unul dintre noi in masini...

                          scuze de dublu..de azi de la 15;30 UIS'ul e ca nou..a suferit un mic(MARE) incident dar acum s-a rezolvat...
                          Last edited by nairod; 22 August 2011, 23:46. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • pentru organizatori

                            Comment


                            • ne cerem scuze public la toti membrii care au fost la intalnire(nu si la cei care nu au fost...) ptr. intalnirea esuata de Duminica...
                              -Promitem ca nu se va repeta....

                              Miercuri 24.08.2011 INTALNIRELOGAN CLUB KRONSTADT LA ORA 18:30 !!!!!!!

                              VA ROG CEI CARE NU PUTETI AJUNGE SA ANUNTATI LA TELEFON SAU UN sms....conform regulamentului.

                              MULTUMIM DE INTELEGERE.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • ce faci bai BUTELIE!!!????..propun un film maine seara de la 18;30..SEFI DE COSMAR..super tare 12 lei beletu...haideti sa ne radem...eu voi fi la eliana..nu ajung la intanlire..
                                Pentru Nick (Jason Bateman), Kurt (Jason Sudeikis) și Dale (Charlie Day) viața la muncă a devenit un adevărat coșmar. Cum niciunul dintre ei nu-și permite să demisioneze, singurul lucru care le-ar putea ușura existența ar fi să-și pună cu botul pe labe șefii abuzivi, interpretați de Jennifer Aniston, Colin Farrell și Kevin Spacey. Într-o zi, cei trei prind curaj după câteva pahare și apelează la un fost pușcăriaș (Jamie Foxx) cu care cred ei că vor urzi planul perfect pentru a-i scoate din peisaj pe tirani. Însă, ca de fiecare dată, planurile perfecte nu există decât în teorie, iar suprizele se țin lant. 
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google