Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fara cuvinte....
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • maine nu vin! face firma un an si bem bem si iarasi bem :P :P
      sigpic

      Comment


      • maine surprize surprize cu alexa85 )

        Comment


        • 31 august - 5 septembrie.....absent.......semnez condica la intoarcere

          Comment


          • Ce oameni mai florinele....mai bine ne inviti si pe noi ori nu mai bei deloc..ca e mai bine ..si vi si la intalnire...
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • astazi absent....merg la munca. distractie placuta

              Comment


              • Fam FFR absenti azi ....va tzuk si bafta...facem intalnirea de duminica la costinesti??

                Comment


                • azi unde si la cat ne vedem? sa imi dea si mie careva un tel (sebi), pls...

                  Comment


                  • momentan nu avem organizatori in clubul asta se pare spark

                    Comment


                    • azi absent

                      Comment


                      • Multumim de cinste,multumim ptr. prajiturile delicioase , o intalnire frumoasa alaturi de prieteni dragi.......

                        LA MULTI ANI !!!!!!!.....STRESULE...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • hai kata cu pozele alea
                          citronelu e la terapie intensiva, iar cand va fi gata o sa aibe si ceva caluti in plus hmmm vreo 140 cam asa D
                          daaa, stiu ca distrigazu lu sebi ma face
                          sigpic

                          Comment


                          • Domnitelor si Cavalerilor sa nu treceti voi macar un pic pe la "Turnirul Cetatilor".Eu am fost toata ziua acolo si nu am putut veni la intalnire.
                            Attached Files
                            sigpic
                            Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                            Comment


                            • gabibv-pai mai da si tu cate un semn de viata ceva ,sa mai stim si noi ,ca nu cred ca a stiut careva de eveniment...of sa nu dau un telefon sau sa mai scri pe aici si tu de una alta....oricum pe viitor te asteptam sa te vedem si sa ne mai pui in tema cu una alta.

                              Oricum multumim de poze...absolut superbe....felicitari.


                              Astzi intalnirea se tine la Real de la 18:30.!!!
                              Last edited by sebi8ta; 7 September 2011, 07:48. Reason: Automerged Doublepost
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • >>>

                                Intalnire L.C.Kronstadt astazi orele 18.30 in parcarea subterana de la Real.
                                Din pacate pana saptamana viitoare eu voi fi absent dar va rog sa va simtiti bine si sa va distrati si in lipsa mea. O intalnire cat mai reusita va doresc Cavaleri ai cetatii
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google