Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ct-07-apv View Post
    Pot sa propun si eu o locatie? Aqua magic - Constanta )



    tare propunere! va salut domnilor ! astept si eu o distractie puternica organizata de kronstadt.
    [SIGPIC]sigpic

    Comment


    • Cam tarziu ca vara tocmai a trecut
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • Eu propun paradisul acvatic brasov si acuma dar mai ales la iarna cand e zapada si stam in piscina si ne uitam la ...... masini. Si azi totusi unde se tine intalnirea?
        Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

        Comment


        • Astazi intalnirea se tine la Ghimbav.. o sa vina fane de la Calarasi ..sa fac unele remapari la unii domni doritori..si atunci o sa facem si intalnirea Logan Club Kronstadt..ca sa profitam de vizita domnului Fane. Am sa va anunt cu un mesaj pe telefon ora de intalnire.

          intalnirea are loc la ora 16:00
          Last edited by sebi8ta; 2 October 2011, 13:05. Reason: Automerged Doublepost
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • nimic de la intilnire?eram curios cim aratafane la ghimbav.

            Comment


            • Din pacate nimic...atat am discutat una alta ..si ne-am luat cu treaba ,cu glume povesti faine si multe altele ca am maiuitat sa facem o poza doua acolo ca sa mai vada si alti membrii ce fain a fost..Oricum multumim domnului Fane ptr. vizita..ptr. treburile rezolvate la unii cavaleri...ce mai o intalnire productiva si foarte faina.

              Tinem sa anuntam ca incepand de azi avem si un nou organizator al cavalerilor Kronstadt...si anume ..cavalerul sparky...si de saptamana viitoare o sa avem si un nou co-organizator care va fi ales dintre doua persoane recomandate cu mare drag, daca vor vrea bineinteles...acum va ramane la latitudinea lor sa aleaga daca doresc minunata titulatura...care va fii la fel de minunata ca si cea de organizator.
              Ii dorim cavalerului sparky viata indelungata si mult succes in noile atributii..si o inima de aur cu cei din jurul lui.
              Tot odata mentionam de regiunea Fagaras de azi inainte se va ocupa ca si co-organizator regional cavalerul sonnyffr...la cat mai multe intalniri cu noi cavaleri..si cat mai multe ganduri bune din partea noastra.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • felicitari domnule spark si domnule sonny. sa fie intr-un ceas bun

                Comment


                • oo dar vai..sunt onorat!!!
                  nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                  Comment


                  • felicitari ambilor alesi, il asteptam pe al treilea crai
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • Multumim Stresu si Axy pentru felicitari si sunt convins ca impreuna cu Domnul FFR si cu celalalt co-organizator vom reusi sa facem lucruri frumoase. Vorba aia, suntem baieti destepti si nu exista obstacol pe care sa nu il putem dobori daca ne punem mintea la contributie. Il felicit si eu pe Domnul FFR si il astept cu drag prin Brasov la intalniri ca mi-i dor di Pissy al mieu :*.

                      O zi cat mai faina in continuare!

                      Comment


                      • sa sti ca si mie imi e dor de tine..da nu chiar asa de tare....) ) )
                        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                        Comment


                        • Originally posted by sonnyffr View Post
                          sa sti ca si mie imi e dor de tine..da nu chiar asa de tare....) ) )
                          numai de el iti e dor? bineeeeeee, lasa ca vezi tu...te prind eu

                          Comment


                          • bine mah ..si de tine..da numa asa sa nu te superi...
                            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                            Comment


                            • macar aici sa fiu activ, daca pe la intalniri nu mai reusesc sa ajung. ma bucur sa aud ca toata lumea e bine, felicitari noilor organe de conducere.

                              Comment


                              • felicitari shony cauta membri ....
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google