Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dap..deci am vb degeaba!!!..propun pentru a mai linisti apele sa sarim peste intanlirea de miercuri!!..asta o vad ca fiind o solutie la ce se intampla..va calmati..si duminica cu voie buna..ne vedem cat mai multi si stabilim lucruri..cine este deacord cu mine?? va rog sa va expuneti punctul de vedere sarim peste intanlirea de miercuri sa calmam spiritele si ne vedem duminica mai calmi?? da sau nu..astept raspunsurile voastre
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • >>>

      Pe cetate se fac lucrari pentru cei care nu stiu acest aspect .... nu prea vad unde parcati voi masinile .... oricum cand am propus eu intalnirea pe cetate nu ati vrut nici unu ....

      Din puctu meu de vedere ramaneti la locatia standard.

      Nairod are idee buna .... lasati aerele si coborativa nasu mai pe pamant, intalnitiva duminica si nu uitati ca aveti multe de organizat si pus la punct ... timpu e scurt. Ganditi-va si la imaginea clubului: tricouri atitudini, membri, etc.
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • ne vedem maine, Dorian, tu sti de ce vreau asta
        sigpic

        Comment


        • Astazi intalnirea se va tine la Real incepand cu orele 19:00 .!!!!!

          Adunarea se face incepand cu ora 18:30 pana la ora 19:00 ..!!! Atentie absolut toti membrii va rog sa fiti prezenti.Cine nu poate veniin timp uitil pana laora 19:00 sau nu ajunge deloc ...va rog respectuos sa anuntati telefonic la 0743 048 988 conform regulamentului Logan Club Kronstadt, nu se fac exceptii.Vor fi dezbatute mai multe teme la care va rog sa fiti prezenti toti. Va multumesc de intelegere.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • nu stiu daca voi ajunge la intanlire.....
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • >>>>

              Din pacate nu cred ca ajung .... daca e ceva ne auzim la un telefon. (daca e sa ajung, vin dupa 7 jumate 8)
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • scz dar nu voi ajunge la intalnire
                nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                Comment


                • interesanta intalnirea de azi, ma asteptam la mai multi membrii vechi, dar e bine si asa.
                  o seara buna sa aveti
                  ne vedem dupa 10 octombrie
                  sigpic

                  Comment


                  • noapte buna cavaleri si domnite,aveti grija de voi!!

                    Comment


                    • neata bah!!!...o zii frumoasa la toata lumea..suus cu cafeaua
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • sal... gata eu am terminat cu examenele, de acu o sa incep si eu sa fiu mai activ....

                        ...si scuze ca nu am dat nici un semn numa ca nu am mai vut credit....
                        Last edited by SseanN; 29 September 2011, 14:33. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • stai chill,,ssean..nu ai pierdut absolut nimic interesant...
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • ...de unde :p, ca din cate am citit sa cam certat lumea pe aici...

                            Comment


                            • eee..stii cum e..noi ne certam..noi ne impacam...sanatosi sa fim..ne vedem duminica..numa bine..
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Pot sa propun si eu o locatie? Aqua magic - Constanta )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google