Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • taximetristule, taci ca-ti iei nana
    sigpic

    Comment


    • buei nu sunt taximetrist.

      Comment


      • utaaa utaaa cu maimutza!!!!!...bah am uitat sa curatam semintele..vai..ce rusine..
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • Miercuri Intalnire Logan Club Kronstadt la orele 18:30-19:00 la CETATE . VA ASTEPT
          sigpic

          Comment


          • unde la cetate ma? la restaurant cetate in codlea fii mai explicit ca derutezi lumea

            Comment


            • alex te rog sa termini cu glumele astea nesarate
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by florinc_99 View Post
                Miercuri Intalnire Logan Club Kronstadt la orele 18:30-19:00 la CETATE . VA ASTEPT

                si daca nu vrem acolo...tu intrebi inainte dacavrea cineva acolo...nu mai schimba tu locatia de intalnire de capul tau.....anunturile de intalniri le face doar cine trebuie ,,,deocamdata,,,, nu esti in masura ...sa stabilesti singur o ocatie de intalnire...da sa propui ok dar nu sa scriii ca in cutare loc intalnire ..si ca ne astepti....deocamdata stai relax.....si nu te avanta ...gandeste inainte inainte ....nu lua decizii de capul tau singur.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • sebi de ce te agiti ca si tu faci la fel iei decizi singur ???
                  locatia a fost propusa la intalnirea precedenta, la care ai lipsit
                  Last edited by florinc_99; 26 September 2011, 23:37.
                  sigpic

                  Comment


                  • Noapte buna cavaleri si domnite

                    Comment


                    • noapte buna ... mieeelule...

                      ne intalnim si pe luna daca vreti!! numai ca nu stiu daca ajung ca am masina la asv la rugina
                      Last edited by Horica-18-JHC; 26 September 2011, 23:50. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                      Comment


                      • bah!!!...gata!!!..poluati pe aici treaba si ne vede lumea!!!...nu se intampla nimic bun daca faceti dinastea...am ajuns la concluzia ca nu e bine...asa ca va rog frumos!!!..
                        o seara placuta..
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • Florinele , atunci scrii ca propui sau propuneti (enumeri cine a propus) locatia de intalnire in scris aici ..si atunci parca suna altfel nu ?

                          Deci in cosecinta ...locatia de intalnire ramane deocamdata tot sub Tampa daca e de stat afara sau in Real daca ploua sau este prea frig sa stam afara ....schimbati atitudinea ...si nu fi ceea ce nu esti de fapt....tu esti altfel .dar ...na poate ....nu...poate da...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • sebi...e ori ..ori..??
                            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                            Comment


                            • Intalnirea este sub Tampa...daca se va tine pe cetate ...o sa primiti mesaj cu locatia in timp util.
                              propunerea este sa mergem pe cetate...daca se doreste asa mergem acolo ...atunci vom tine intalnirea pe cetate..am sa va anunt si eu pe tel.unde ce si cum.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google