Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bah..da cu mine nu ati fi facut o poza ceva..va e rusine sau ce,,
    data viitoare luati cu voi o matura ca a dracu va mai place samanta..
    frumos la intanlire imi pare rau ca am ajuns un pic mai tarziua dar asta e..
    bafta paapp!!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • parca ati mai crescut de cand nu v-am vazut....faine pozici,lasa ca duminik nu mai scapati de noi promit solemn!!
      hai va pupik pe toti sa fiti cumintei

      Comment


      • da.. da... Duminica ne vedem cu totii..sa stabilim si data ptr. cheful de la lisa ...ca sa ne pregatim cu ce avem nevoie..ptr. fiecare...

        Duminica Intalnire Logan Club Kronstadt , la ora 18:30 sub Tampa sau la Real in functie de cum e vremea la ora 18:00...
        Oricum urmariti telefoanele Duminica , ca veti primi mesaj cu locatia si ora intalnirii.

        Va rog frumos sa veniti toti ca sa putem discuta 2 probleme, ce ne priveste pe toti.Va Multumesc.
        Last edited by sebi8ta; 9 September 2011, 22:58.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • tin neaparat sa te corectez seby...2 probleme ca ne privesc pe toti....asa imi place cand te prind ca gresesti....perfectionistule
          Last edited by sonnyffr; 10 September 2011, 06:24.
          nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

          Comment


          • intanlire LOGAN CLUB KRONSTADT..orele 19 sub tampa!!!!!!
            hadi paa..
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • nici azi nu am ajuns la intalnire. imi pare rau, dar am de invatat... sa ne vedem cu bine!

              Comment


              • bai da ce bine au iesit pozele

                scz nu am putut ajunge la intalnire ca amu mam trezit

                se vad noile mele jante momo ... misto
                Last edited by Horica-18-JHC; 11 September 2011, 20:30. Reason: Automerged Doublepost
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                Comment


                • am fost prin zona dar nici urma de lck. eram si cu prietena

                  Comment


                  • intalnirea a fost sub tampa...acum nu stiu cum de nu ai vazut pe nimeni..depinde si la ce ora ai fost..trebuia sa dai un telefon la careva sa vezi ce si cum...



                    MIERCURI LA ORA 18;30-19:00...INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT...SUB TAMPA....
                    -Va rog sa veniti fiecare ca sa adunam la fiecare masurile ptr. tricouri.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • sa nu uiti ruleta pentru masuratoare

                      Comment


                      • Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Ce ma v-au intrat tricourile la apa sau v-ati ingrasat de la prea multa
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • a doua varianta gabita...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • pai abia s-a terminat oktoberfest-ul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google