Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • miercuri, intalnire la suc, face axy cinste
    sigpic

    Comment


    • >>>>

      Deci sa vina axi cu pepeni ca eu cu mielu aducem covrigii cu cascaval )
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • stati ma sa vedem ce zic toti. daca e sa ne intalnim sub tampa eu aduc pepeni voi restu

        mielule gresit ce ai scris mai sus

        Comment


        • io aduc COLA!!!!!!!!!!!....
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Mai faceti o intalnire si mai aproape de noi,ca si-asa la noi incep zilele Fagarasului,tarabe,mititei muzicutze,ca si-asa v-ati tot laudat ca veniti si incoace si numa vorba a fost,asa ca mai puneti si in aplicare:P hai o zii frumoasa!!

            Comment


            • maine seara ne vedem sub tampa?
              sigpic

              Comment


              • O sa va anunt prin sms pe telefon dupa ce punem tara la cale unde ne vedem ..deci tineti aproape gadgeturile..
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • >>>

                  Din cauza vremii care nu prea tine cu noi ... va rog propuneti locul de intalnire pentru azi ... eu as merge pe Parcarea de la Real. Eu din pacate o sa imi anunt absenta azi (drumuri neprogramate). va doresc distractie placuta (ca de obicei) ;)
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • parcare real!!!.. sa ne vedem cu binee
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • sorry dar azi nu ajung la intalnire , serviciul e de vina , schimbare de plan in ultim moment. distractie placuta

                      poze nimic nimic?
                      Last edited by alex125; 18 August 2011, 08:00. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • pentru duminica asta propun o intalnire la Fagaras!
                        este ultima zi din festivalul medieval,muzica,mici,bere,cavaleri,domnite!
                        plus un foc de artificii la sfarsit!
                        astept parerile voastre!
                        vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                        Comment


                        • si eu am scris kata dar sfatosii astia ai nostrii nu ne baga in seama deloc

                          Comment


                          • >>>>

                            La Kronstadt sunt spectacole medievale la Cetate din 2 in 2 saptamani .... eu urlu la voi de nu stiu cand sa ne vedem la cetate dar voi nu si nu )) oricum e buna ideea si propun intalnirea la fagaras .... s-ar putea sa ajung si eu daca ma intorc de la bucuresti in timp util.

                            Have fun
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • salutare!!..io pana pe 31 ale lunii in curs nu mai dispun de foi(bani)..am luat arcuri si m-au rupt de banutzi..asa ca o sa stau pe tusa un pic..
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • >>>

                                Felicitari domnu ... sa le folosesti sanatos ... abea astept sa vad cum iti sta cu ele. ;)
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google