De Pe Meleaguri Adunate, Slove Din Condei Postate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bahh..sper sa ma hotarasc naibii odata cu dimensiunile gumelor..eu vroiam 205/50 da mi-e cam frica de RAR ca io circul mult..90% sunt hotarat pe 195/60 sa nu bata la ochi...ceva sugestii...paaa
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • "La multi ani" pentru colegul nostru Corvin(spaima parcarilor).
      Sanatate multa si tot ce iti doresti.
      vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

      Comment


      • >>>

        La Multi (B)ANI Corvine (Spaima parcarilor) ... sa ne traiesti fericit si noi pe langa tine.

        Nairod ... Mergi pe 190/60*X
        E mult mai ok si mai ales ca mergi mult esti pretispus la gropi si alte treburi ... E pacat sa crapi niste 205-uri. Parerea mea. ;)

        195/60/x pardon
        Last edited by Nicosianu; 24 March 2011, 14:32. Reason: Automerged Doublepost
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • la multi ani Corvinee!!!...sa inteleg ca duminica o sa avem tort..pizza..suc..multumim anticipat pentru cinste...la multi ani inca odata!!!
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • LA MULTI ANI CORVIN...tot ce-ti doresti ..sa fi iubit ...sanatate si bucurii in viata....Duminica te asteptam cu mare drag la intalnire si cu porbagajul plin...
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • >>>

              La intalnire vreau sa vin
              Ca e ziua lui Corvin
              Sa fi sanatos si mult iubit
              Ca tot Logan Clubu a venit
              Sa iti zica La multi (B)Ani
              si o viata far`dusmani.

              Si tu noua sa ne dai
              Supa de Hamei si lui seby`un ceai
              Cate`o Pizza si un vin
              Si o viata fara chin. (a nu se intelege fara Seby)

              Caci Logan club e langa tine
              si la rau dar si la bine
              Cu parcarea e cam greu
              dar asa am fost si eu
              dar tu sa fii sanatos fratica
              IA MAI TOARNA O TUICA MICAAAAA.

              La Multi (B)Ani Corvin
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • De curiozitate clubul a avut parte de stickere? Cele facute de bine si pentru care inca nu am vazut nici un banutz de la sebi8ta , care se batea cu caramida in piept la intalnirea regionala de la voi ca luni la prima ora trimite banii... Uite ca nu a trecut numa 3 saptamani si inca nu am vazut nici eu banutz. Asa ii trebuie sa stii pe cine fraieresti si hop tzop stickere moca..

                  edit by skandal : acest post nu se sterge , este o problema de club nu una intre sebita si keanu... va rog sa rezolvati !
                  Last edited by skandal; 27 March 2011, 22:24.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Mama Nicos!!!..Cenaclul Flacara its alive!!! ai demonstrat inca odata ca romanul s-a nascut poet si frate cu padurea....hai salutare la toata lumea..cu putin noroc ci vediamo duminica..paaaa...
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • si ca sa ne aducem aminte....
                      iata-l pe Adams cel fricos..politia in alerta..
                      asa patesc tiganii care fura chei de roti..
                      atentie nicos ..mafia..e cu noi inca..
                      Attached Files
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • eu nu am furat nimica..nu stiu de ce m-a arestat...asta e cand politia e corupta alti platesc pentru greselile altora

                        Comment


                        • >>>

                          Vezi ca politie Corupta e pleonasm domnu Axy. Da intradevar intotdeauna Mafia e cu noi.

                          Iti sta bine Axy cu ochi negri.

                          Ochisori lui,
                          Pana corbului,
                          Cu cucuiu la vedere,
                          Pentru noi e o placere.
                          Hai "Organe", dai bataie
                          Dai lui Axy si o foaie
                          Cu amenda cuvenita
                          Pentru cheia prea`ciordita,
                          Mercestrasu fiind complice,
                          In genunche cu alice,
                          De la cel dintai "Organ"
                          Regele Corvin-Golan (dai o bere ca team facut rege)
                          Calare pe a lui Logan.

                          Ia mai manati mai flacai si facetii lui Axy Vanatai

                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • mah nico, las-o mai moale frate cu versele astea
                            sigpic

                            Comment


                            • Nicos pana la sfarsitul anului scoti un album de versuri si il lansam cu surle,tulumbe si clopote in parcarea subterana de la real
                              io il vreau cu autograf...paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Originally posted by KeanuRev View Post
                                De curiozitate clubul a avut parte de stickere? Cele facute de bine si pentru care inca nu am vazut nici un banutz de la sebi8ta , care se batea cu caramida in piept la intalnirea regionala de la voi ca luni la prima ora trimite banii... Uite ca nu a trecut numa 3 saptamani si inca nu am vazut nici eu banutz. Asa ii trebuie sa stii pe cine fraieresti si hop tzop stickere moca..

                                edit by skandal : acest post nu se sterge , este o problema de club nu una intre sebita si keanu... va rog sa rezolvati !
                                Nu este vorba de bani ..a renuntat singur la bani..findca dupa cum am vb cu el si pe messenger ..stikerele au fost facute gresit si nu pot fi utilizate..in consecinta am cerut sa faca altle bune si a zis ca nu poate si atunci asta sa le pastram asa cum sunt si nu mai vrea bani.Pana in momentul de fata nu a mai spus nimic nici pe messenger si nici pe forum nicaieri ca ar vrea bani pe ele ...dar iata ca sa trezit dupa o perioada indelungata ca ar vrea bani? nu stiu..stikerele sunt la florinc_99 si daca membrii decid sa i le platim asa cum sunt..neutilzabile ca lea gresit cand lea facut atunci..ne supunem deciziei membrilor .Pretul lor este de 50 de ron.Voi decideti ce facem.

                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:00:17): ai pus banii
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:00:19): ?
                                sebi8ta (3/7/2011 21:00:26): asa
                                sebi8ta (3/7/2011 21:00:28): salut
                                sebi8ta (3/7/2011 21:00:32): nu am pus
                                sebi8ta (3/7/2011 21:00:34): de ce
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:00:35): normal
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:00:38): bine ca nu ii luni...
                                sebi8ta (3/7/2011 21:00:38): fi atent
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:00:44): dami pace...
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:00:45): ...
                                sebi8ta (3/7/2011 21:00:50): leai gresit total
                                sebi8ta (3/7/2011 21:01:00): clubul e alt font decat restul
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:07): ...
                                sebi8ta (3/7/2011 21:01:08): nu e vizibil tare dar se vede
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:13): bine ma dai pace sa fii sanatos.. de ele..
                                sebi8ta (3/7/2011 21:01:18): si kronstadt ai scris despartit
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:28): ii scris despartit ca se rupe la mijloc daca nu
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:37): ca ii cuvantul prea lung
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:42): bine ma dai pace..
                                sebi8ta (3/7/2011 21:01:43): cum sa se rupa ma
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:58): asa bine se rupe
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:02:01): ca ii cuvantul prea lung
                                sebi8ta (3/7/2011 21:02:09): miercuri ma uit sa vad cum e scris
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:02:13): sa le porti sanatos..
                                sebi8ta (3/7/2011 21:03:10): dar nu le poti face asa cum trebe?
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:03:18): nu ca se rup la mijloc
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:04:29): nu se mai pot face nici cum
                                sebi8ta (3/7/2011 21:04:38): no asta e
                                keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:05:39): sa le purtati sanatosi


                                si cam asta a fost........
                                Last edited by sebi8ta; 27 March 2011, 23:57.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google