Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ai observat tu cum trebuie.... ) ,,,,,inainte iti ramaneau si alea aprinse cand puneai contactul....si la mine la fel raman ).....APROPO VAND DWD-UL DE PE MASINA,CARE LA-TI VAZUT STITI CUM ARATA...E NOU DEABIA L-AM CUMPARAT......10 MIL NENEGOCIABIL....AST OFERTE.....NUMAI BINE
    I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

    Comment


    • Salut Cozmin,deja te-ai plictisit de el?
      Baga-l la bursa ai mai multe sanse sa-l dai.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Duminica 29 august Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

        1.MLS-u
        2...........
        3...........
        4...........
        5...........
        6...........

        Comment


        • Duminica 29 august Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

          1.MLS-u
          2.Katalyn
          3...........
          4...........
          5...........
          6...........
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Eu cred ca am sa lipsesc duminica asta pentru ca plec cu un prieten la peste. Numai bine!

            Comment


            • fane!!! sa ai BAFTA LA PESTE MA )... am auzit ca rupi pe caras )......
              I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

              Comment


              • fir intins Fanica ...knd vi facem un gratar

                Comment


                • Duminica 29 august Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

                  1.MLS-u
                  2.Katalyn
                  3.Cozman'u
                  4...........
                  5...........
                  6...........

                  doar atatia sunte=m pe lista???? hai ba adunarea ca nu mai vin nici eu .....
                  Last edited by cozman; 30 August 2009, 17:43. Reason: Automerged Doublepost
                  I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                  Comment


                  • ce naiba mai baieti decat 2 masini sunt in mioveni ?

                    Comment


                    • Salut.La mine urmeaza o perioada de pauza,am unele probleme.Strang piesele pt.AC si nu prea mai am rabdare.
                      Numai bine.
                      Poate dupa ce montez AC,si mai revin"financiar".
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • eu nu mai vin niciodata
                        I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                        Comment


                        • De ce Cozmin?
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • poi pana mea sunte-m o gramada inscrisi in logan club si la intalniri mereu aceiasi 6 natarai sunte-m....ori cu mine ori fara mine tot aia e
                            ....
                            Last edited by cozman; 1 September 2009, 00:37.
                            I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                            Comment


                            • Cozmin,eu in ultimul timp am avut alte prioritati(de,sunt familist,eu am mai multe obligatii)ajung si eu cind pot si cind e timp.
                              Stiu ca nu-i vorba doar de mine,mai sunt o gramada.
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • Nu era vorba de tine Augustin, dar sunt altii care circula prin Mioveni si au venit decat o singura data, si-au luat si ei strikere si sunt membri clubului si nu toti ca tine sunt familisti, eu unul ii inteleg pe acestia, dar sunt altii care nu prea au nici o obligatie si pur si simplu nu vor sa mai vina, de ce??? sa vada 6 natarai care nu vorbesc numai despre masine si nu numai despre masini si orice ce le trece prin cap, in sinea lor zic "mai bine stau acasa de ce sa mai ma duc", iar daca ar fi vorba de bani si de alte chesti moca cred ca nu ne-ar ajunge parcare de la Peco, dar de cum v-am mai spus eu voua, "Nu ai cu cine domne, acestia sunt oameni" iar acest mesaj este pentru cei care au aparut si ei la intalnire de cel mult doua ori si-au luat un striker si circula prin Mioveni, si imi pare nespus de rau ca nu suntem uniti, asa cum sunt si celelate cluburi de pe forum si sa formam un grup de prieteni ca toti ceilalti si sa ne ajutam unul pe celalat ....dar asta e...
                                Last edited by KaTaLyn; 4 September 2009, 18:09.
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google