Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

    am creat acest thread ptr. discutzii generale....aici se poate discuta despre orice.....ex:daca ati avut probleme cu militieni, starea drumurilor, probleme cu golanul, revizii, servisuri din judetul nostru, ce vati mai achizitionat pe golan si preturile lor, etc.....orice ca de aceea facut acest thread ptr. discuti generale....si sper sa nu se supere careva si sa ia suturi .....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

  • #2
    mai este un thread ceva de genu parca .. daca se poate muta .. :-s
    Its just a car ...

    Comment


    • #3
      Originally posted by raduprov View Post
      mai este un thread ceva de genu parca .. daca se poate muta .. :-s
      da ai dreptate ca sunt o gramada de threaduri cu Discuti generale dar asta e ptr cei din LoganClub Mioveni, si nu numai cei din mioveni ci si ptr cei din imprejurarile miovenului si cei din pitesti...... oricare e bine venit pe aici....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #4
        da corect cum avem si noi la Logan Club constanta

        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by SoNyKeL View Post
          da corect cum avem si noi la Logan Club constanta
          pai asta am vrut sa ii explic si lu' raduprov si sper ca a inteles....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #6
            Astazi eram la poarta 3 cu RAS-ul Si cu ink 2 prieteni..vin gabori si ne intreaba dak facem liniute(noi rasp k nu facem), si au zis k avem 2 min sa plekm, k altfel ne lasa fara certificate...aveau voie?

            Comment


            • #7
              Originally posted by Sooky View Post
              Astazi eram la poarta 3 cu RAS-ul Si cu ink 2 prieteni..vin gabori si ne intreaba dak facem liniute(noi rasp k nu facem), si au zis k avem 2 min sa plekm, k altfel ne lasa fara certificate...aveau voie?
              mai nu stiu daca avea sau nu voie dar in orice caz putea sa va arda o amenda de stationare sau oprire...ca au dat o gramada de amenzi pe acolo....si in legatura cu liniutele cred ca se trage de duminica de la intalnirea noastra, nu stii cand am plecat de acolo a aparut si militieni.........trebuie mutat locul de intalnire....o sa ma gandesc eu pe unde...
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #8
                am inteles katalyn si mutati locul ala .. @ sooky .. nu vad ce ar fii putut sa va faca daca nu era in zona nici o restrictie (nu cunosc zona)
                Its just a car ...

                Comment


                • #9
                  salutare. se apropie revizia de 30 000 de km si am nevoie de ceva sfaturi, pareri. Bujii am luat originale cu 2 electrozi, or fi mai bune? Ulei m-a sfatuit cineva sa caut Elf 5W50, dar nu am gasit pe nicaieri pana acum Stiti careva unde as putea gasi?
                  zoom-zoom

                  Comment


                  • #10
                    Eu zic tot akolo sa ne intalnim k avem unde face si liniute...dar trebuie sa stea cineva la grup si altcineva la Plus..asha vom fi anunta-ti cand vin Gaborii

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by laur_cos View Post
                      salutare. se apropie revizia de 30 000 de km si am nevoie de ceva sfaturi, pareri. Bujii am luat originale cu 2 electrozi, or fi mai bune? Ulei m-a sfatuit cineva sa caut Elf 5W50, dar nu am gasit pe nicaieri pana acum Stiti careva unde as putea gasi?
                      bujiile daca sunt originale cum zici de ce nar fii bune ....mai tipul asta de ulei e bun....ai incercat la tehnodinamic, sima, flh.....nai vazut ca mai sunt cateva magazine de piese auto prin Mioveni....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Sooky View Post
                        Eu zic tot akolo sa ne intalnim k avem unde face si liniute...dar trebuie sa stea cineva la grup si altcineva la Plus..asha vom fi anunta-ti cand vin Gaborii
                        da Sooky e buna si ideea ta, unul la plus si unul la grp.....dar mai cunosc un loc unde puteti sa faceti liniute si nu prea e circulat...
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • #13
                          am intrebat la tehnodinamic si toate magazinele de pe dumbravei. Am gasit azi la un magazin(nu tin minte numele firmei) din mioveni, am dat comanda si in 2 zile il am. Si era sa uit, cum deosebesc un ulei original cu unu contrafacut?
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by laur_cos View Post
                            am intrebat la tehnodinamic si toate magazinele de pe dumbravei. Am gasit azi la un magazin din mioveni, am dat comanda si in 2 zile il am.
                            ok ma bucur ca ai gasit ceea ceti trebuie ....dar sunt curios la care magazin ai gasit?....
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • #15
                              pe langa flh sunt 2 magazine unu langa altu... am gasit la primu unde nu e patroana cea cu audi ala negru cu MAR
                              zoom-zoom

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google