Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Apelez si la voi pentru o mica "problema"
    Vreau sa cumpar un difuzor de aer pentru bara spate la berlina....Si pe la dealer la noi e cam scump adica 500 ron.
    As putea gasi pe la voi acel element...Dar mai ieftin ?
    Nu vreau din fibra ci din plastic sau ce-o fi ala din kit-ul de la dacia.
    Multumesc

    Comment


    • #62
      Cine e dispus sa faca o fapta buna? ..Astept un pm de la cineva care se ofera si este din piesti sau mioveni
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #63
        Salutare,

        Peste vreo 2 saptamani dau si eu o fuga prin Pitesti si as vrea sa cumpar bare portbagaj pavilion si un cadru portbagaj pavilion si ma gandesc ca daca le iau de la sursa ies mai ieftin. Cine imi recomanda un service Dacia accesibil ca pret si ca deplasare/traseu prin Pitesti de la care pot cumpara?

        Multumesc

        Ps: am intrebat pe aici prin Bucale la Meridian si m-am desumflat, costa aproximativ 5 milioane cu totul, scump domle scump.
        Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

        Comment


        • #64
          Sheehan nu trebuie sa cumperi de la service Dacia cea ceti trebuie pentru ca ei te rupe ....Sunt o gramada de magazine de piese auto in pitesti si mai ales in mioveni
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #65
            Multumesc foarte mult pentru ajutor...O sa contez pe voi de acuma
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #66
              Originally posted by KaTaLyn View Post
              ....Sunt o gramada de magazine de piese auto in pitesti si mai ales in mioveni
              Multumesc pentru raspuns K., atunci cu siguranta voi face un popas mai lung in Pitesti sau Mioveni (ma indrept de la Bucuresti spre Ramnicu Valcea).

              Imi puteti face ceva recomandari de zone/strazi unde as gasi mai multe magazine de piese auto prin Pitesti sau Mioveni, eventual ceva detalii cum ajung acolo.

              Inca o data multumesc pt raspunsuri.
              Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

              Comment


              • #67
                sheehan in Mioveni sunt o gramada de magazine la intrare pe strada principala, iar in Pitesti sunt pe str. Dumbravei...
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #68
                  Multumesc KaTaLyn, voi face atunci o scurta vizita prin Mioveni.
                  Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                  Comment


                  • #69
                    Oricand poti sa vii prin Mioveni sheehan .....
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • #70
                      Cine doreste stemele cu "Logan Club Mioveni"?
                      Le ofer gratuit daca nu dati o cola...

                      Comment


                      • #71
                        Daca vii la intalnire Duminica ti le cumpar eu cu 30 ron...
                        Sincer!
                        Bineinteles mi le si montezi...
                        Te astept...ca eu nu am reusit si m-am nevrozat pe ele
                        Cu alt pret mai mic sau cola ...sorry...
                        @KaTaLyn...pleoape tata sa nu uiti. Daca vreau sa le si montez duminica (si se poate) sa imi spui ce trebuie+manopera...
                        Ca steme pune TWeetY...si cam atata ii ajunge...pe anu' asta
                        Last edited by viorelu; 10 October 2008, 22:32.

                        Comment


                        • #72
                          Ti le faceam cadou viorele...insa le vrea un pusti din Mioveni (al!n)

                          Comment


                          • #73
                            ...Nare nimic...Vii si fara steme
                            Nu vroiam cadou

                            Comment


                            • #74
                              In schimb am primit cadou un antiradar Cobra...Imi va fi de folos...O fi bun de ceva ce stiti?...Da...E nou

                              Comment


                              • #75
                                Cobra am si eu...M-a scapat de militie in Stefanesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google