Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AAA..deci pe acolo umbla...........mare nesimtit, oricum.....Nu avea cum sa va anunte , caci nu da la intalniri, si nici pe forum nu sta.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Tu chiar nu realizezi ca esti penibil?Unde vezi tu spam?'Sunt 'discutii despre orice',revin-o cu picioarele pe pamant.

      Comment


      • Data "aviatoare" daca mai vad asemenea limbaj de Organizator de Intalniri, imi dau cuvantul de onoare ca ai BAN, cristi3775. Daca stergi postul asta, ai BAN permanent!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • neata colegi! Bucurestiul va saluta si va doreste un weekend de vissssss!
          lipsa text

          Comment


          • darksid3- si daca sterg ce!..mare branza...si asa posturile sterse le pot viziona doar moderatorii...deci, a-ti cam rascolit kakatul. Daca acele posturi au fost sterse, pt a nu se mai continua orice discutie (conform regulamentului), urmatorul post a fost sanctionat, din cauza continuarii acelei "discutii'.

            Prin urmare, cuvintele mele, din acele posturi sterse, nu fac ironie sau atacuri, ci doar simple raspunsuri, care nu arata natura vulgara din inteles.

            Extras din:Dictionar: Dicționar de argou al limbii romane | Permalink: mai dute-n...- expr. lasă-mă-n pace!, pleacă!
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Deci,daca nu-ti convine ce scrie in post[despre tine],il stergi.

              Comment


              • saluatre baieti saptamana asta sunt la voi in oras pote ne vedem la o cafea
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • AGENTUL NYT si LCB!!!
                  - Miros de brad,
                  parfum de flori,
                  bat in ferestre uratori,
                  clipesc pe cer mii de culori,
                  fiti fericiti de sarbatori,
                  acum si-n anii urmatori!

                  Craciun fericit!!!
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca numai bucurie, sanatate si prosperitate... Craciun fericit alaturi de cei dragi! LC Pitesti

                    Comment


                    • La multi ani, un Craciun fericit, si un an mai bun...

                      Cu prietenie,
                      Sorin & Andra Telehoi
                      Logan Club Constanta
                      LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                      Comment


                      • .*.
                        ,:'*.*':,
                        ,:;***;:,
                        ,:;;***;;:,
                        ][
                        Miroase a brad si a parfum de flori, bat la ferestre uratori, clipesc pe cer mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori, Craciun fericit, plin de lumina si iubire, alaturi de cei dragi, La Multi Ani!!!!
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Un inger alb pe-un fulg de nea , va trece azi prin casa ta , sa iti spuna bland, soptit : CRACIUN bun si fericit ! Iarasi tu voios si bun il astepti pe MOS CRACIUN!!! CRACIUN FERICIT LOGAN CLUB TULCEA

                          Comment


                          • Multumim de urari....

                            Comment


                            • imi cer scuze ca ma bag ca musca in rahat aici dar, de curand am avut un accident cu masina si ca sa imi repar masina am mai cumparat un logan 1.4 mpi avariat in spateasa ca daca este cineva interesat de vreo piesa anume sa imi dea un add pe andy69_bad .precizez ca preturile sunt mai mici ca la dezmembrari :P.inca o data imi cer scuze la operatori si rugamintea mare este sa nu im scoata acest post


                              postul ramane valabil pt userii nemteni...
                              Last edited by cristi3775; 28 December 2010, 23:35.

                              Comment


                              • Daca ai ceva poze cu masina avariata....ne-ar ajuta putin.....si alte detalii...pe unde te gasim.....
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google