Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vad ca cristi a uitat cine a infiintat LC, s-i s-ar putea sa suporte consecintele dizolvarii propriului club de frustrati care nu suporta pe ceilalti.
    sau te crezi vre-un pui de dictator care crede in ceea ce face?

    Te-am avertizat mai demult o data...asta voiam sa-ti mai spun. De acuma gata cu joaca.....o sa suporti consecintele.
    Last edited by mike26ro; 4 July 2010, 20:44.

    Comment


    • Originally posted by ham04 View Post
      Am observat ca este Logan Club si in Roman, nu numai in Piatra Neamt, deci in curand o sa mai apara altul si in alt oras din judet, poate o sa fie in Bicaz, poate o sa fie in Tg Neamt sau poate in Roznov, si acum sunt curios sa vad care se mai ia de treaba asta.
      Asta nu e o problema,nu e vorba de certuri.Bacaul are sectiunea Onesti,la Hunedoara e l.c Deva si l.c Valea Jiului.E mai comod sa faci comunitati locale[la orase ma refer].E greu sa faci la fiecare sfarsit de saptamana zeci de kilometri pentru o intalnire.

      Comment


      • Nu o sa fie greu cu deplasarile in cazul meu si nici la ceilalti...Roznovul de ex e la 15 km de Piatra Neamt, deci un fleac. Oricum la noul Logan Club din Roznov, voi stabili locatia undeva mai retras, unde sa avem acces si la un drum bun pt road testing Eu zic ca e cea mai buna solutie acest club, ca sa nu mai existe probleme, intre noi si cei de la Logan Club Piatra Neamt.

        Comment


        • Cand reusesti sa aduni baieti loganisti din Roznov,sa ne anunti,l.c.Bacau va fi prezent pentru sustinere.Multa bafta.

          Comment


          • Chestia e ca nu e obligatoriu ca ei sa fie doar din Roznov, chiar daca in Roznov cunosc foarte multe persoane care au Logan numai ca nu au vreo pasiune pt masina, de aia nici nu-mi bat capul sa-i invit. Ma indoiesc ca la alte cluburi, toti cei participanti sunt din localitatea respectiva.

            Comment


            • nu e obligatoriu nimic, vor fi, va promit eu multe persoane din Piatra care vor adera la clubul nou format, si care va avea o locatie apropiata de oras.

              Comment


              • ca tot e sectiunea unde se poate vorbi despre orice...
                eu nu am logan, ci sandero; si stiu ca loganul nu are problema asta dar...
                cand ridic stergatoarele (sa le curat sau orice alt motiv) imi ating in capota si astfel m-am ales cu doua zbenghiuri de toata frumusetea... vre-o idee ce pot face?

                Comment


                • Nu-i bai daca ai Sandero......frate de-a loganului este ..
                  SI toate masinile se strica,sau au o "buba".....Cat despre problema ta....deocamdata imi este greu sa imi imaginez cum sa atingi capota cu stergatoarele.....dar n-a....daca nu-i nimic grav, cred ca, cu un creion corector se poate rezolva problema.


                  Ceva poze ???? Sa imi dau seama mai bine??
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Originally posted by alienissimus View Post
                    ca tot e sectiunea unde se poate vorbi despre orice...
                    eu nu am logan, ci sandero; si stiu ca loganul nu are problema asta dar...
                    cand ridic stergatoarele (sa le curat sau orice alt motiv) imi ating in capota si astfel m-am ales cu doua zbenghiuri de toata frumusetea... vre-o idee ce pot face?
                    Sa le schimbi pe garantie free/moaca cu unele care vin acum pe sandero cu tot cu corectarea acelor zgarieturi de pe capota sau daca nu ai garantie sa le schimbi contra cost cu acel tip de stergatoare...
                    sigpic

                    Comment


                    • Cascadorul Arvat va incerca duminica, 25.07 sa doboare recordul mondial la numarul de motocilete ce vor trece peste abdomenul sau. Deoarece acest numar ar trebui sa fie peste 50, a facut apel la toti motocilistii din zona sa fie prezenti la aceasta data, pt a facilita aceasta performanta. Sunteti asteptati in centru, zona teatrului, ora 16 sau sambata la ora 18 in poligon pt repetitii. Multumim
                      Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

                      Comment


                      • Cam asta a fost astazi in centru: http://stirileprotv.ro/show-buzz/ent...tociclete.html
                        Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

                        Comment


                        • stie cineva unde gasesc datele tehnice de la manerele de deschidere portiere? Nu alea din manual ca sunt incomplete
                          ma intereseaza dimensiuni, grosimi, material...etc

                          Comment


                          • Salutare ,saptamana trecuta am fost prin Piatra (pe la birou) am vrut sa trec pe la voi dar un chef teapan la tequilla ma retinut ... asa ca va salut virtual ..poate in decembrie
                            drumuri bune
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • detectivii nostri au surprins ieri in parcarea Kaufland Botosani pe individul din poza! cine e? de ce nu a sunat sa ne fi vazut la o cafea? frumoasa masina ...chiar daca un papuc!!! BUN VENIT IN BOTOSANI!!!
                              Attached Files
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • Duminica viitoare venim sa vizitam Piatra.Ramane sa stabilim saptamana asta ce si cum vizitam.Asteptam sugestii si de la voi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google