Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scump.......kitul.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Kitul nu e scump pt diesel, e prea ieftina pompa de apa, o pompa de apa de calitate e cam pe la 200-300 lei si tine aproape doua schimburi de distributie. O alternativa ieftina si ok la calitate e Airtex la vreo 150 pompa.
      Aici sunt niste repere de kituri pt distributie: http://www.daciashop.ro/mecanica/dis...e-motor-diesel

      Comment


      • Multumesc pt raspunsuri.Oare sa ma "risc" sa o pun pe asta la 245 de lei?

        Comment


        • Nu, daca e de origine Gates, ar trebui fabricat prin UK kitul. Gates e in top 3 producatori de curele si furnizori OEM pt producatorii de masini, deci numele vorbeste de la sine. Pompa e cam ieftina la 78 de lei, probabil o sa te tina un interval de schimb distributie, dar in general pompele de apa sar de 150.

          Comment


          • ...................................

            Comment


            • salutare la toata lumea. Am o intrebare: Are cineva nr de telefon a lui Viorel (de la Dacia, cu Loganul rosu VIO)
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • da...eu...............

                Comment


                • Reconditionatu asta in ce consta,a meu e crapat, bine linii subtiri poti sai faci ceva?

                  Comment


                  • hAHHH???.....
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Vrajeala nu

                      Comment


                      • da......mmmmmmmuuulllltaaaaaaa...altceva?... ca a venit frigul..
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Atunci mai taiati din minciunu ca-s multe dale dreacu

                          Comment


                          • cine mai face curatare completa de interior in Piatra? Vreau sa fac o decontaminare si o spalare la o masina.

                            Comment


                            • Nus astia de pe la spalatorii nu executa asa ceva?

                              Comment


                              • Originally posted by mike26ro View Post
                                cine mai face curatare completa de interior in Piatra? Vreau sa fac o decontaminare si o spalare la o masina.
                                Mishu, este un tip langa depozitului lui AKA, din cartier care face asa ceva....am vazut masini facute de el, si au iesit brici...am inteles ca ea cam 200 ron la un logan.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google