Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataLyn_80s View Post
    Ma simt cam stangaci, stiind ca nu prea am dat pe forum, dar imi poate spune si mie cineva ce s-a intamplat la intalnirea de ieri de la ora 10 de la stadion? Ce hotarari s-au luat in legatura cu clubul nostu din Piatra Neamt?
    @CataLyn_80s, intalnirea nu s-a tinut datoririta faptului ca nu am fost in localitate (unele probleme aparute din senin) si neprimind nici un semnal pozitiv pentru acea ora (ham04 de exemplu a solicitat alta ora mai "decenta" ), nu am propus din timp o alternativa.
    nici Dragos79 nu a putut veni ca sa ma inlocuiasca.
    Recunosc, a fost greseala mea ca nu am incercat un "plan B" la aceasta ora de intalnire.
    O sa incercam cred ca joi sau vineri seara o intalnire fulger pentru a ne putea organiza un pic.
    Scuze pt acest lucru inca o data

    Comment


    • Ham....ce baieti ai cunoscut la intalnirea de la OMV?...si despre ce ati discutat?
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • pai dupa nume nu prea am retinut, parca era paul taxi, inca un tip cu un Logan 1.6 16 valve bine modificat...chiar sincer dupa nume n-am retinut, stiu ca eram cam 7-8 iar la discutii, chestii generaliste, consumuri, problemele pe care le am eu cu masina mea, revizii, piese. Eu oricum nu am stat prea mult, cam o ora jumatate, nu stiu cat au mai ramas baietii

        Comment


        • Ok, in mare am inteles cum sta treaba, daca joi sau vineri se tine o intalnire fulger, sper sa ne gasim mai multi...

          Comment


          • @CataLyn_80s, cel tarziu joi , iti dau PM cu ora si locatia in care mergem. Idem ham04.

            Comment


            • Vineri am examen de la 11...Joi daca se poate mai spre seara Sunt in sesiune acum si de aia programul meu e cam inflexibil

              Comment


              • vineri daca o sa fie , tot seara o sa ne intalnim.
                dar sa vedem maine ce ne mai rezerva.

                Comment


                • daca se tine intalnire joi, mai spre seara intr-o parcare ceva, anuntati-ma si pe mine. Joi ajung si eu prin piatra dupa ceva timp
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                  NT 90 RDD + NT 90 DDR

                  Comment


                  • ok, te anuntam si pe tine, e foarte posibil ca pe joi seara....va dau PM la toti.

                    Comment


                    • deci, sa-mi bag, ma oftic de mor, am citit mesajul de la voi, cu intalnirea de astazi, abia la ora 20, cand deja aveam 2l de bere la bord , cine naiba mai conduce cu atata alcooooooooolemie, daca maine mai e vreo manevra ceva, o intalnire fulger, poate
                      scrieti pe forum locul si ora intalnirii ca maine sunt liber din toate punctele de vedere :P

                      Comment


                      • poate o fi una fulger maine ca nici eu nu am putut ajunge in seara asta ca sarbatorim ziua mamei mele!!
                        sigpic

                        Comment


                        • a fost frumos si asa...fara tine.... Ai o bila neagra.
                          Poate saptamana viitoare una fulger, ca asta sunt plecat. Sau daca iei tu legatura cu baietii...cine stie.

                          Comment


                          • o poza ceva?..asteapta baietii..
                            sigpic

                            Comment


                            • A fost super, pacat ca prea putini, dar fain Ne vedem data viitoare, poate o sa fim mai multi.

                              Comment


                              • in mod sigur vom fi mai multi.
                                Poze nu am facut, poate la a doua intalnire.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google