Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu uitati de regionala din ARGES - s-a afisat si programul pentru vineri

    DIN CAUZA CA SE APROPIE REGIONALA SUNTEM "NEVOITI" SA DEZVALUIM DIN SURPRIZE
    -PRIN BUNAVOINTA PRIMARIEI DIN MIOVENI S-A ACEPTAT VIZITAREA UZINEI DACIA
    DATA APROBATA - VINERI 25.06......ORA (maine revin cu ora exacta)
    VIZITA VA DURA APROX 2 ORE
    PROGRAMUL
    -ISTORIA UZINEI
    -TUR EXTERIOR
    -TUR INTERIOR PE LINILE DE PRODUCTIE
    -PROTOCOL

    DIN PACATE SE VA FORMA DOAR 1 GRUP - GRUPUL TREBUIE SA FIE FORMAT DIN MAXIM 30 DE PERSOANE EXCLUSIV PENTRU COLEGII DIN ALTE LOCALITATI
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Andrei, daca e sa faci vreo comanda la DaciaShop, hai sa ne punem de acord cand si cum ca vreau si eu sa iau ceva de la ei, si uite asa ne ajunge jumate transportul. Ce zici?

      Comment


      • Da, e o idee buna pai poate la sfarsitul lunii comand uleiul ala. Oricum mai vb pana atunci

        Comment


        • Nu ma las pana nu ajung si eu la o intalnire al clubului nostu din oras, deci cand se tine urmatoarea intalnire?

          Comment


          • alege clubul mai intai : sunt 2.
            Din punctul meu de vedere : joi seara , ora 19 , parcare PLUS 1 Mai.

            Comment


            • Originally posted by CataLyn_80s View Post
              deci, sa-mi bag, ma oftic de mor, am citit mesajul de la voi, cu intalnirea de astazi, abia la ora 20, cand deja aveam 2l de bere la bord , cine naiba mai conduce cu atata alcooooooooolemie, daca maine mai e vreo manevra ceva, o intalnire fulger, poate
              scrieti pe forum locul si ora intalnirii ca maine sunt liber din toate punctele de vedere :P

              Cand te decizi sa participi la o intalnire...oricare ar fi ea ...joi sau duminica..si nu poti sa conduci....se apeleaza la un preten....ca de asta ne si intalnim, sa putem apela cand avem nevoie la un prieten.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Imi poate spune cineva care a fost mai recent cum e starea drumului Sovata-Gheorgheni-Lacul Rosu-Bicaz? Multumesc!

                Comment


                • acum un an era bunicel, mai rau e prin chei, lacu rosu, recent nu am mai fost, nu pot sa-ti spun mare lucru.

                  Comment


                  • Originally posted by gigiman View Post
                    Imi poate spune cineva care a fost mai recent cum e starea drumului Sovata-Gheorgheni-Lacul Rosu-Bicaz? Multumesc!
                    A fost o ruda de-a mea acum o luna si a spus ca acea zona a fost asfaltata de curand.
                    Greseala mea e ca nu mai retin in ce parte.Ori de la Lacu Rosu inspre Harghita, ori spre Neamt. Oricum, se poate merge destul de bine.
                    Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

                    Comment


                    • sper sa fie inspre harghita, ca e portiunea mai mare
                      mai astept informatii: starea drumului Sovata-Gheorgheni-Lacul Rosu-Bicaz? Multumesc!

                      Comment


                      • gigiman- Drumul Bicaz -Lacul Rosu era naspa...acum e asfaltat si e bine. Am fost acu 2 saptamani acolo. Cat despre Gheorgheni -Sovata,,,stiam ca este ok,
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • este accesibil drumul....in gheorgheni s`a asfaltat pe strazile principale...dar gheorgheni lacu rosu se peticea, deci e posibil sa gasesti bucati scoase din asfalt....iar de la lacu rosu pana la intrarea in bicazul ardelean e destul bine
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                          NT 90 RDD + NT 90 DDR

                          Comment


                          • Am observat ca este Logan Club si in Roman, nu numai in Piatra Neamt, deci in curand o sa mai apara altul si in alt oras din judet, poate o sa fie in Bicaz, poate o sa fie in Tg Neamt sau poate in Roznov, si acum sunt curios sa vad care se mai ia de treaba asta.

                            Comment


                            • Asa este, de asta se chiama LC Roman, si au sectiunea lor. Este un alt oras, si este normal...asa in cazul in care nu ai bagat de seama, ca sectiunea de NEamt este expresa pt oras, nu pt judet. Si daca ai citi mai bine forumul, ai vedea ca nu suntem singurul judet cu 2 orase de loganisiti, fiecare cu sectiunea lui.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • In curand o sa apara si al treilea chiar daca va fi format din 2 membri. In rest ma abtin de la alte comentarii, n-are rost pe sectiunea asta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google