Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci iti iei 2 case si una o faci masina ca iesi mai ieftin la impozit

    Comment


    • pentru toti cei care au drum pe autostrada A1, cateva sfaturi daca vreti sa ajungeti la destinatie:
      - evitati banda 1 indiferent de sens, e plina de gauri de la un cap la altul, cauza... tonajul mare;
      - cascati bine ochii la semnele de denivelari puse intre sensurile de mers, la km16 pe banda 2 (sensul de mers spre bucuresti) e un crater urias care daca nu ai loc unde sa eviti pe banda 1 lasi frumusete de roata si cauciuc (asa cum a patit ieri un individ cu un porche de teren)
      - pe sensul de venit spre pitesti, pe la km64 lasti-o cat mai usor cu viteza, sunt gauri pe ambele benzi de mers, pe banda 2 pot fi evitate mergand cat mai aproape de parapetul despartitor sau mergand pe mijlocul drumului. nu luati in ras ca sunt gauroaie de adancimi considerabile.
      de restul drumurilor nu mai comentez nimic ca suntem o mare groapa.
      drum fara nervi ca bun nu-l pot nici macar ura

      Comment


      • Peste tot numai gropi...ceva de speriat
        Pentru regionala de la Brasov ar trebui sa cautam un traseu mai bun(decat cel pe Campulung)...chiar daca facem cativa kilometrii in plus...ceva sugestii aveti?

        Comment


        • pitesti - merisani - malureni - campulung

          Comment


          • haha ieta si masina mea )
            sigpic

            Comment


            • era taicato cu ea am vazuto si eu odata
              sigpic
              Ma chinui la ceva mai performant

              Comment


              • buna ideea cu malureniu numai ca de la interectia cu bradetu e la fel...nu castigi nimic
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ...macar mai scapam de un numar de gropi.Alta varianta?...

                  Comment


                  • pierdem un nr de gropi si castigam altul....
                    ma gandesc la o alta varinta mai scurta cu gropi dar trebuie a o fac saptamana asta sa vad daca e plauzibila piresti- domnesti-clung..nu e fara gropi dar o fi mai bine
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • ia intereseaza-te daca se poate circula pe partea cealalta: pitesti - mioveni - davidesti - vulturesti - c-lung (ultima data era drumul rupt din cauza alunecarilor de teren in 3 locuri + populatiile indiene de pe parcurs...)

                      Comment


                      • nuuu ca nu am hammer, acolo drumul lipseste cu desavarsire
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • lasa ca s pe domnesti e la fel...am fost eu...drumu e naspa pana la schitu golesti...apoi strada e ok.....am facut drumu de 6 ori in 3 zile...deja am cam invatat gropile)
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • deci duminica esti cap de coloana

                            Comment


                            • nu vin la brasov....st de servici
                              low....&.....slow

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google