Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vio de ce dai folia jos??ai avut problema...cu nenea garcea??
    low....&.....slow

    Comment


    • ...inca nu...dar nu as vrea sa am

      Comment


      • Viitorul SUV Dacia se va numi Duster

        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • mda... politia opreste mai nou pe diverse pretexte pt a verifica foliile auto daca au sau nu omologare. culmea e ca cica s-au interzis foliile pe fata chiar daca sunt omologate. respectiva care ma oprit pe mine azi si ma premiat cu 2 puncte pt telefon a avut buna-vointa sa-mi spuna ca 27% pe fata nu e mare lucru si nu se observa dar ca pe fata nu mai sunt legale foliile de nici o culoare, indiferent de producator si de "hartii". deci... nu le dati motive sa va opreasca ca va gasesc nod in papura.

          Comment


          • ...pai ma mir ca nu stiai de folia pe fata (parbriz si laterale).

            Comment


            • chiar nu shtiam...

              Comment


              • Pai o meritai ma ca decat in somn nu vb la telefon...si mai ai si casca dual
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Si eu am fost oprit...si lafel mi-a zis ca folia pe fata oricare ar fi nu se mai omologheaza..mi-a si zis politaiu ca mai bine nu mai arat certificatu de omologare ca oricum nu se vede folia(27%).
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • ...concluzia????
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Concluzia....aveti grija cei cu musca pe caciula.Nu aratati din prima omologarea pentru fata..decat daca vede militianu folia pe fata.
                      P.S:si iarasi cei cu roti de alte dimensiuni..amenda e de 250lei +4 puncte penalizare+talon suspendat.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Norocosi aia cu rotzi pe 15
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • da ma o meritam ca al meu scum tel care e de obicei incins s-a certat cu repsectiva casca duala si nu mai vrea sa se "imperecheze"... ata ete... in 6 luni expira si punctele

                          Comment


                          • Da nu i ai vazut?
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • ba da, dar prea tz, erau dupa o duba

                              Comment


                              • Incredibil! De anul viitor, în România, Dacia Logan ar putea costa mai puţin decât cea mai ieftină maşină din lume, Tata Nano - versiunea europeană. Şi aceasta, numai dacă viitorul guvern va aproba proiectul prin care pot fi casate trei rable pentru achiziţia unei maşini noi. Astfel, cel mai ieftin Logan care azi costă aproape 5.000 € va ajunge să fie doar 2.280 de euro.
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google