Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are 1,6 16v de 110 cp,si 1,5 dci tot de 110 cp...e destul pt greutatea ei de 1200 de kg.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • aa pai atunci e bine...
      low....&.....slow

      Comment


      • SFATURI PENTRU IARNA....
        Automarket iti ofera un ghid auto de iarna si cauta pentru tine cele mai ieftine anvelope pentru anotimpul rece in toate ofertele magazinelor romanesti de profil.
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • aveti grija la semaforu de la rectorat st baietii in verde cu camera pusa pt oricine trece pe rosu....
          low....&.....slow

          Comment


          • Ba ai dracu alta treaba nu mai au. A venit foametea peste ai acum de sarbatori..
            sigpic

            INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

            Comment


            • sunt de azi dimineata si opresec cu doua maini . spre bascov nu va duceti cu avant ca s-a facut de cateva zile giratoriu la intersectia de la bere dar trecerea a ramas tot acolo unde era, imediat la iesirea din sens, asa ca... aveti grija pe udatura asta

              Comment


              • Atentie la iesirea de la Real...cam sta echipajul in zona sa vada care face obligatoriu la dreapta si care "optional" la stanga.Bineinteles ca eu am ales "optional" ca nu imi place sa fiu obligat ...din fericire m-am ales doar dojenit si cu avertisment...

                Comment


                • ai scapat bine inseamna. se pare ca au trecut sarbatorile si au reaparut radarele pe strazi (sau am reinceput sa le vad eu ca nu le mai vazusem)

                  Comment


                  • au fost si de sarbatori dar mai indulgenti
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • eu nu prea am condus de sarbatori

                      Comment


                      • Dacia va lansa în Franţa o ediţie limitată a modelelor Logan, Sandero şi Logan MCV, denumită Black Line. Capital.ro a efectuat o comparaţie în privinţa modelului Sandero pentru a vedea care sunt diferenţele atât de cost, cât şi de dotări între versiunile Laureate şi Black Line. Credeţi că este justificată diferenţa de 1.800 de euro între cele două versiuni?

                        Seria limitată Black Line are la bază nivelul de echipare „Laureate”. Pe lângă aceste dotări, singurele plusuri aduse de ediţia limitată Black Line în dotarea standard pentru modelul Sandero sunt:

                        * Vopsea metalizată
                        * Logo „Black Line”
                        * Mască neagră pentru faruri
                        * Mânere deschidere uşi din exterior în culoarea caroseriei
                        * Oglinzi în culoarea caroseriei
                        * Tapiserie neagră specifică seriei „Black Line”
                        * Volan îmbrăcat în piele
                        * Radio CD cu MP3 şi controale pe volan
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • am citit ca o sa ajunga pe la 15.000 de oiro...black line asta
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • Doar 10000-11000euroi
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • de la 10-11 pleaca ;)

                              Comment


                              • ...l-am vazut pe CIA astaseara la stirile PROTV de la 19.00.Radea de bietii oameni cu rotile zobite in groapa mare de pe soseaua spre Campulung...ori o fi dat si el?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google