Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    vio ai avut ceva emotziii????
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #62
      viorel nu l-ai invitat sa participe la intalnirile logan club ? ) sau sa ii zici de forum..

      Comment


      • #63
        ...daca se intampla cu cateva saptamani in urma,probabil ca a-si fi facut-o,asa mie cam indiferent,daca vrea cu adevarat poate afla...doar m-am dat in vorba"...si baietii din loganclub mai fac diverse modificari"...
        DISSSEL,doar m-a surprins putin la inceput...dar l-am vazut rpd ca era pus pe intrebari de interes personal
        Last edited by viorelu; 22 August 2009, 20:32.

        Comment


        • #64
          ...cica baiatu' cu motoru' era din Gavana,acum il stiu,am vorbit cu baietii de la spalatorie,pana acu' vreo saptamana doua o tot forja prin zona(destul de deranjant,ce sa zic...),l-am observat de nenumarate ori de pe balcon...maine o sa ii aduca trupul acasa...dumnezeu sa ii ierte pe amandoi

          Comment


          • #65
            Probabil daca ar fi mers legal scapau cu viatza
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #66
              !!! Radare pe strazile pitestiului la ore tarzii in noapte. Aveti grija cum alergati! !!!

              Comment


              • #67
                Nu alergam ma ca suntem on line
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • #68
                  Nu era vb strict de azi-noapte

                  Comment


                  • #69
                    da e politia peste tot prin oras....noaptea sa nu mai zic...maniaku a simtit-o pe pielea lui cu 3 luni suspendare si o grama da bani amenda....asa ca da acu in colo cascati ochii dupa politie....si ca sa fiu oleac off topic ar trebui sa ne luam si noi statii de emisie receptie am vaz prin targ la vreo 40-50 de ron 2 bucati...eu zic ca ne-ar prinde bine
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • #70
                      in toate cartierele erau pe mine mau oprit in prundu la depou

                      da dar nu stiu la ce distanta poti sa le folosesti
                      Last edited by PoRo; 26 August 2009, 15:49. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                      Comment


                      • #71
                        din ce am vb eu cu nenea ala si ce scria pe cutie ca ar aeva raza 2-2.5 km
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • #72
                          putin.. daca unu e in gavana unu in prundu))
                          sigpic

                          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                          Comment


                          • #73
                            in materie d statii emisei - receptie ... eu folosesc zilnic la servici si bat la 4km in camp deschis (cica) in oras esti mort cu ele, dak te auzi la 500m esti fericit k sa nu mai pui la socoteala k intrii p frecventele d taxi etc. dak vreti sa faceti treaba luati-va d-alea de tir. sunt mai ieftine decat alea d taxi si au si receptie mai buna. dar atentie mare la furatul entenelor... (oricum am vazut p f multe masini la cei din BV)

                            Comment


                            • #74
                              e antena aia mai mare ca masina)
                              sigpic

                              INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                              Comment


                              • #75
                                dec... nu poti avea pretentii sa ai si acoperire sa mai fie si cat o cutie d chibrituri...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google