Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ii cauta p-aia d au furat 2.5 miliarde (si poate le da si lor din ei)

    Comment


    • #92
      care ??ce???unde????2.5 mld....n-am auzit nimic
      low....&.....slow

      Comment


      • #93
        ahha sunt prin ucraina de atunci
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #94
          Acesta să fie noul monovolum de la Dacia?
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • #95
            ...din fatza zici ca e cutie de dezamorsat bombe,pt. genisti...
            ...nu cred...la cate scrie presa...eheee.Eu m-am cam saturat de infloriturile lor si de teama de a nu ramane cu spatiul gol pe vreo pagina...
            Last edited by viorelu; 22 September 2009, 06:37.

            Comment


            • #96
              CARAVANA ARO-URILOR LA ZIAR....
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #97
                caravana arailor
                si ce te strigi cu capsu apasat la noi?

                Comment


                • #98
                  ..sa vedeti ca se poate...
                  ...... deci 10 organe noi noutze vin la circulatzie pitesti....toate puse pe fapte mari
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #99
                    e bine ca nu sunt pusi pe treburi mari, ca eram curios cata musuroiu pot face

                    Comment


                    • Strategia nationala pentru siguranta rutiera

                      Este exact pe stilul comunistoid: apare un zvon absurd de nasol. La scurta vreme, intra in vigoare o lege care imi mareste amenzile, infiinteaza un organism guvernamental unde sa mai intre o armata de functionari, disponibilizati din alte parti, iar noi suntem fericiti ca totusi e bine, nu ne bate la curu gol, nu ne ia masina, nevasta, etc.

                      Comment


                      • "...Proiectul prevede şi confiscarea autoturismului sau a mijlocului de transport în cazul în care conducătorul acestuia circulă cu o viteză dublă decât cea legală. ..." asta e chiar tare, pune un radar pe o straduta in spatele unui bloc unde gasesc ei un indicator cu viteza maxima 10km/h si atunci sa vezi

                        Comment


                        • cea mai tare chestie e aia cu umblatul direct in cont

                          Comment


                          • sa vedem unde le depoziteaza.....
                            pai daca o sa se intample asta o sa vezi a 2a mineriada
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • ...zilele astea dau si eu folia (3M) jos...mai bine o dau jos gratis(tot unde am pus-o) decat sa o autorizez la alfaromtrans cu 100 de lei...nu mai zic de strambaturile din nas cum ca nu e decupata la stopul de pe luneta
                              Nu se stie niciodata...te trezesti cu alta taxa/autorizatie pentru folie perceputa de vreo firma care vinde cornuri si napolitane,dar care are girul politiei romane...asa mai bine fara
                              Last edited by viorelu; 14 October 2009, 17:23.

                              Comment


                              • dezavantajul firmelor care azi vand ciocolata si maine pune termopane iar poimane foli auto "autorizate" RAR cu 100 ron....... ca la un moment dat acun catzi va ani (2 parca) tota lumea radea de mine ca sunt singul care am dat 650 ron pe folii cand peste tot sun 1-2 mil cu autorizatzie....se pare ca a meritat investitzia mai ales ca au trecut testu cu capul de creta

                                ..nenea vio tu trebuie sa vezi junioru in masina cum misca nu ne mai lua cu texte din astea))))

                                intalnire nationala ...in frantahttp://www.automarket.ro/stiri/4000-de-francezi-imi-iubesc-dacia-25551/galerie-foto-193341.html#photo

                                Last edited by DISSSEL; 14 October 2009, 17:48. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google