Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Salutare. Aseara cand veneam de la stadion, nu stiu ce s-a intamplat ca nu mai semnalizeaza dreapta..
    Stanga merge ok, in dreapta nimic. Cand dau, nu face nimic.
    Daca pun avariile, se aprind toate becurile.
    S-o fi ars vreo siguranta?
    Mentionez ca prietenu cu caer am fost la stadion, chiar inainte n-avea ce face si a bagat picioarele pe sub bord. Trece vreun fir pe acolo? O sa ma uit maine sa vad daca e ceva scos sau rupt.
    Mersi.

    Comment


    • #62
      Scoate becu din soclul farului si dai semnal dreapta mi s-a mai intamplat si mie tot pe dreapta
      am scos becu si si-a revenit
      @leo...ideea e sa fie si functionala...ca daca pe una iese mai mult fum decat pe cealalta se vede urat...eu sunt de parere ca pui degeaba ca nu are loganu motoru asa de mare incat sa fie nevoie de 2 tobe...da daca tie iti place..
      Last edited by alexutzu; 28 December 2010, 11:11.
      low....&.....slow

      Comment


      • #63
        @alex si crezi ca partea cu bagatu picioarelor ude pe sub bord in dreapta are vreo legatura?

        Comment


        • #64
          Vreau sa scoata la fel pe amandoua...au solutii cei de la Pilot...Doua Finale Borla mi-as dori
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • #65
            Au solutii la pilot...da o sa te opreasca caschetosii si o sa sa te intrebe "masina d-voastra are 2 evacuari din fabrica?"
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #66
              Si eu le zic da, ca sunt un smecher si e facuta pe comanda ) Glumesc :P
              P.S.: Nu mi se mai aprinde proiectorul de pe stanga O fi becu sau altceva?
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • #67
                Originally posted by LEOMCV View Post
                Vreau sa scoata la fel pe amandoua...au solutii cei de la Pilot...Doua Finale Borla mi-as dori
                e in jur de 400lei o finala borla tipsurile din imagine cam 150lei bucata +traseu si manopera.
                Cel mai bine trimite-i un PM userului cosminpilot si i-ti va zice el exact.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • #68
                  Mersi, asa voi face! ;)
                  Domina ca sa nu fi dominat!

                  Comment


                  • #69
                    400 una... e mult ... vii in vitan dai 400 pe 2 carub si apoi le montezi cu 2 mil
                    Sau iei 2 tobe stelco cu 2 tipsuri si iesi si mai ieftin

                    Comment


                    • #70
                      Da Cosmin dar..sti si u cum suna borla ca doar ai pe masina si cum suna carub..+ ca s-ar putea sa urle ca dreaq cu 2 finale carub.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • #71
                        Nu vreau sa-mi sparga capu`.
                        Domina ca sa nu fi dominat!

                        Comment


                        • #72
                          Atunci lasa pe stanga finala stock cu tips si pe dreapta finala mai silentiasa cu tips.Si te duce si mai ieftin si se aude si bine.Stiu 2 logane facute asa cu finala stock pe stanga si pe dreapta finala semi-sport si se aude super,infundat asa,deloc galagios.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • #73
                            Bai Al!ne, sa stii ca nu ai idei rele. Mersi mult de pont!
                            Domina ca sa nu fi dominat!

                            Comment


                            • #74
                              Cu placere.Cand te apuci de treaba?
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • #75
                                De la anu...vreau sa o finalizez in proportie de 80%...din ceea ce mi-am propus eu...
                                Domina ca sa nu fi dominat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google